Schudnem za 4 mesiace 12 kil???

eviska

Viem ze nieje zdrave tak rychlo schudnut,ale j asom preto fakt nic nerobila.Proste to zo mna islo dole samo.len som nemala nic na seba a cakala som na prvu vyplatu.Boli to super nakupy.Citila som sa super.Samo ze uz to mam naspat pocas tehotenstva som pribrala 25kg a teraz som prestala kojit,tak to zacinam riesit

eviska

baby ja som schudla za mesiac 20kg.A ziadnou dietou.Zacala som pracovat v Izraeli v hoteli takze kombinacia horucava(40)a makacka urobili svoje.Z 82 na 62.Dva roky som potom nenabrala a to som sa neako velmi neobmedzovala.Takze ja som mala super spojenie aj som schudla a este mi za to aj platili.

kiri

Clovek by nebal schudnut viac, ako kilo/týzden. Takze tak....ako schudnut je na tychto stranach popisaneho nekonecne...

Gadget

marika-m, cjcem sa spytat na ten beh. viac menej pravidelne chodim s kamoskami behat cca od vianoc, a vysledky skoro ziedne. co robime zle? Ako mam spravne behat, aby sa vysledky dostavili co najskor? Dakujem :)

jacquelin

v lete..vtedy mi nechuti jest..ja cele leto jem jednu polievku za den max nejaka zmrzlinka ;) apotom to zas pribrala a zas zhodila... :D

marika-m

Máš ale len ak to cvičenie bude pozostávať z toho, že si najskôr dáš cviky na zahriatie a potom 30 min areóbnu činnosť. Najlepšie je keby si začala behať, to je fakt naj na chudnutie. Len nezabudni na to , že sa treba starať o pokožku aby sa ti nestalo to že ju budeš mať potrhanú - strie.radšej pomaly a dlhodobo ako rýchlo.

izabel

mas pravdepodobnost ze schudnes ale neviem ci 12 kg zalezi s akej vahy chudnes ja som chudla s vahy 58kg a mesiac mi trvalo chudnut 4kg ale musela som mat dietku nie sladkosti a kazdy den cvicit mozno schudnes teda mala by si ale neviem ci pozadovanych 12 kg zalezi s akej vahy ides dole