Preco su chlapi posadnuti sexom?

Príspevok v téme: Preco su chlapi posadnuti sexom?
jolika

S mojim byvalym sme ostali dobri kamarati...Je to uz 3/4 roka co sme sa rozisli...Minule sme sa stretli po asi 4 mesiacoch boli sme von, potom ma prehovoril, aby sme isli k nemu, ze sa chce najest a tak...Kedze je normalne ist ku kamoske, tak a on je kamos, tak som isla...A slubil, mi ze nic robit nebude, ze ziaden sex..Ale len som si u neho sadla a zacal ma bozkavat a tak, a samozrejme, ze bol sex, aj ked som nic take nemala v plane...Potom sme isli zase von. Ked s nim pisem, hocikedy mi pise ze by ma pomiloval a tak...Mne je uz z toho zle...Som mu uz milion krat vravela, ze nemam zaujem....Inak je v pohode, vsetko si vravime, je mi aj oporou, proste inak sa sprava ako velmi dobra kamaratka, ale ked sme spolu, hned mysli len na jedno...Ja uz neviem, ci niekedy konecne dostane rozum...Kedze teraz na tom stretku po 3 mesiacoch bol ten sex, zase sa s nim dlho nemam v plane stretnut... Je mi ozaj neprijemne, ked musim byvalemu vraviet, aby sa o nic nepokusal a pod. a aj tak mi to je prd platne. Ja vazne nechapem, preco nemoze byt medzi zenou a muzom iba normalne kamaratsvo...Je podla vas mozne, ze dostane rozum a zacne byt normalny?A opakujem, rozhodne so mnou neostal kamarat kvoli sexu...Sme od seba cez 100km, a od rozchodu sa stretavame minimalne. Mne toto kamarastvo vyhovuje, ale chcela by som, aby sme sa stretli normalne, pokecali a tak, nic ine....

mataBB

ked nemas zaujem, tak naco si sa nechala u neho pretiahnut?

tak sa s nim nestretavaj a hotovo..mne to skor pride ze ty nevies povedat nie..kazdy chlap potrebuje sex, aj zena..ja myslim ze do toho sexu ta nikto nenutil..ked mas vlastny rozum tak povedz nie a hotovo