Hnisavá veľká vyrážka pod bruškom - v ochlpení vagíny

Príspevok v téme: Hnisavá veľká vyrážka pod bruškom - v ochlpení vagíny
jaja1985

Ahojte...Mám problém...asi pred 3 mesiacmi sa mi objavila "tam dolu" v ochlpení,nie dnu vo vagíne ale na vrchu vyrážka niečo ako malý vredík naplnený žltým hnisom.Nechala som ho tak ved obyč. vyrážka z holenia,že následok zapáleného chlpku..V pohode zmizol...No ale teraz pred týždňom sa mi vytvorili 3 také napustené z nich jeden fakt že obrovský a bolestivý,bolí aj bez dotyku.Ked sim bola dnes na WC sám od seba mi pukol a vytieklo fakt že veľa hnisu asi ako polka ukazováku hrubý tok a dlhý ,spolu s krvou,myslela som že odpadnem aky hnus to bol,ostal my čierny fľak,už tak nebolí,no bojím sa čo to je,čo to znamená....neviete niekto? na nete som hladala ale nič som nenašla

jankaaaaaaaaa

podla mna to je zapalena koza s hnisanim zo zarasteneho chlpku. ved keby to bola pohlavna choroba tak ma tych vriedkov ovela viac. a neviem o tom zeby sa nejaka pohl. chroba prejavovavla vriedkami. gentitalny herpes sa neprejavuje hnisajucimi vyrazkami pokial viem. a ked nim clovek trpi ma vysvev okolo celych genitalii

jankaaaaaaaaa

podla mna to je zapalena koza s hnisanim zo zarasteneho chlpku. ved keby to bola pohlavna choroba tak ma tych vriedkov ovela viac. a neviem o tom zeby sa nejaka pohl. chroba prejavovavla vriedkami. gentitalny herpes sa neprejavuje hnisajucimi vyrazkami pokial viem. a ked nim clovek trpi ma vysvev okolo celych genitalii

mataBB

no ved prave..ludia pocitaju vselico po internete a potom sa divime, ze kazdy druhy si tu pomaly mysli, ze ma aids a neviem co, lebo zrazu vsetky priznaky na neho sedia

elsa5.5

to sa nedá takto z inernetu zisťovať mne sa vyhodili hnusné vyrážky na jazyku no otras a čo som si prečítala na nete čo tam je popísané ja celá vystresovaná a nakoniec obyčajné prechladnutie infekcia dala mi antibiotiká,treba sa ísť lekárky opýtať to je najistejšie....

hmmmmmmmmmmm

urcite zajdi k dr!po antibiotika.a s tou pohlavnou chorobou, to akoze myslite syfilis?vsak to by mala aj ine priznaky, nie?podla mna ide o infekciu zliazok,alebo folikulu, treba to dobre preliecit a posilnit imunitu.zvykne sa to opakovat, ak sa dobre neprelieci.a bud rada,ze ti infekcia nepresla hlbsie tak sup sup,aby sa to nestalo!

mataBB

akoze a co teraz? ty si myslis, ze ked tam radi doktor, tak je to na 100%? ani doktor si vobec nie je isty, kym pacientku sam nevysetri a kym to neuvidi...takze spoliehat sa na to, hm neviem

vlastne to ani neradi doktor ale porodna asistentka, ktora o takychto veciach toho teda vela nevie

a ked uz sme pri tom, genitalny herpes tvori vyrastky karfioloviteho utvaru

elsa5.5

jaja1985,chod určite k lekárke a asi na tú gyndu alebo chod k obvodnej a ona ťa už pošle,ale skôr na tú gyndu a stanovovať nejaké diagnozy je predčasné čím skôr pôjdeš tým lepšie....