Krvne dosticky

RNG

Krv a platnicky sa tvoria v kostnej dreni z roznych materialov, najma aminokyselin.
Ludia s poskodenym travenim, nespravnou dietou alebo nakazou a degeneraciou a zamorenim kostnej drene maju problemy s platnickami a cervenymi krvinkami.
Niekedy to sposobuju aj plesnove nakazy.

macka30

pre 8900.....ja viem len tolko ze ked asa napr.porezem tak sa dlhsie zraza krv..a teda trva dlhsie kym sa mi rana zahoji...z vlastnej skusenosti......

macka30

ahojte som v 28 tyzdni tehotenstva a cely cas mam znizene trombocyty oklo 105 115....na buduci tyzden mam ist na hematologiu........cim sa to da vylepsit?

andrea štefanovičová

Mám pred operáciou chrbtice a s predooperačných vyšetrení mi zistili nadbytok Trombocytou 431 a horná hranica je 394 čo to znamená?Ako sa mám liečiť?Ďakujem

makaart

Zdravím, aj mne namerali 107 000 trombocytov, odmietli ma ako darcu krvi. Živím sa umením, čo sa nezaobíde bez chemikálií (laky, farby, umelé hmoty). Stravujem sa zdravo, jem hydinu, mliečne výrobky, celozrnné výrobky, ale denne vypijem 2 silné šálky kávy, šálku ginkgo čaju a užívam doplnkové tabletky ginkgo-guarana. Solím pomenej. Hovädzie a bravčové nejem vôbec. Mal by som niečo z horeuvedeného zmeniť?

dhe

Ahojte!Pred tyzdnom som bola u gynekologa a mala som zle vysledky z krvi a to hlavne trombocyty..ak som spravne zahliadla ich cislo svietilo na cerveno a to 404...ako by som to mohla dostat na normalnu uroven,bez liekov!dakujem a prajem pekny vecer

cory

RNG a Mirka- bavíte sa o kyselinách a pod. skúste poradiť laikovi, jedna teta spomínala že mala niečo s krvou a že jej kázali aby jedla surovú pečeň- čo urobila a upravilo sa jej to- povedzte mi že mám zjesť denne 20 dkg surového hovädzieho a urobím to.. ja sa stravujem normál- s každého rošku trošku, citron. vodu si dávam ked idem cvičiť, hlavne na jar (zhadzujem zimu), je pravda že mám Crohna- ale je v kľude bez liekov a nekrvácam.. okrem toho som si uvedomila že tvaroh, syry, mlieko konzumujem málo a tak si dávam pozor aby som pila viac mlieka a kúpila som aj acidko...no neviem snád sa to upraví- ozvem sa, ak by vás ešte niečo napadlo-ozvite sa prosím--dík

mira

Vit. C bez spojenia s vlákninou, minerálmi a ďalšími organickými súčasťami v prirodzenej forme sám o sebe má silne expanzívnu energiu, ktorá uvoľňuje, oslabuje telesné bunky a ich steny. Spôsobuje zníženie funkcie orgánov, pletív .
Ľudia, trpiaci chorobami, kde im nefungujú niektoré orgány, by ho nemali takto konzumovať.