Ako pribrať do týždňa

Príspevok v téme: Ako pribrať do týždňa
matthy

Ahojte chcem vás poprosiť o radu ... chcel by som pribrať asi tak za 2 týždne 5-8 kilo skúšal som aj gainer ktorý mi moc nezabral no dobral som ho a neviem ako dalej svalstvo trocha mám chodím občas do posilky no ale vždy keď priberiem väčšinou to vybehám vonku a podobne ... čiže potrebujem radu ako pribrať ale zároveň aby som mohol ďalej behať a robiť podobne veci .. za rady ďakujem ...

wator

Mám 13 rokov zachvíľu budem mať 14 meriam 165cm a 44kg je to hrozné môžem ziesť hocičo no napriek tomu nepriberiem tak aby mi to bolo vidno na postave.

Nelline

Ahojte, zbežne som preletela vaše príspevky a niektorí tu chcete pribrať za týždeň niekoľko kíl. Ale tak jednoduché to nie je. Ja dokážem pribrať za 2 týždne max. kilo a aj to len keď sa veľmi snažím (tiež sa totiž snažím pribrať).
No a ako pribrať? Každý vám asi poradí niečo iné. Niekto cvičenie v posilke a gainery, niekto prejedanie vo fast-foodoch, prežieranie sladkosťami a minimálnu aktivitu, niekto striktnú bielkovinovú diétu, niekto jesť 7 krát denne dostatočne veľké porcie atď.
Viete ako to robím ja? Našla som si čo najlepšie vyhovuje mne, takú strednú cestu. Jem 3 krát denne v dostatočne veľkých porciách, niekedy k tomu pridám aj nutričné nápoje (1-2 krát denne), v aktivite sa neobmedzujem nijak, do posilky však zatiaľ nechodím. Nedržím žiadnu diétu, tzn. snažím sa, aby moja strava pozostávala primeranie so sacharidov, tukov aj bielkovín. To priberanie ide strašne pomaly, plus to čo priberiem za mesiac som schopná schudnúť za 2 dni keď sa nesnažím, ale aj tak to ide.
Inak nechcete sa pridať do tejto témy? www.zdravie.sk Je nás tam viac čo sa snažíme pribrať :)

trubičkáá

prosím poradte mi.. mám 14 rokov, výšku 168-9 cm a vážim 44 kg :( .. možem zjesť čokolvek aj tak nič nepriberiem, už ma nebaví počúvať moje spolužiačky "aká si chudá mala by si pribrať".. pls poradte :)

bassa

ahojte mam 15 rokov a meriam 153 cm. Mam iba necelych 34 kg. velmi by som chcela pribrat do mesiaca. co mam robit prosim ?

YASEMIN

Ahojte
Mam 20 rokov vazim 50kg a meriam 165cm.Prosim vas poradte mi ako pribrat,uz ma nebavy pocuvat druhych aka som chuda...chcem aspon tych 5kg...PORADTE MI PROSIM AKO NATO

JessicaI

method man

doporucujem mekky biely chlieb s maslom alebo nejakymi pomazankami ci pastekou a vela nutely hlavne na noc. Ked ju budes jest lyzickou z pohara malo by to fungovat. Ja som sa tak dopracovala k hmotnosti, ktoru teraz musim s velkym sebazapretim zhadzovat.

vicky125

napisem ti ako sa mne podarilo pribrat..čo si spominam doobeda som moc nejedla a tak okolo 4tej poobede som spraskala všetko čo mi prislo pod ruku a to v kombinacii všeličoho mozneho či uz sladke slane no proste všetko naraz a malo pohybu skoro ist spat a piť menej vody..

method man

Ahojte chcem vás poprosiť o radu ... chcel by som pribrať asi tak za 2 týždne 5-8 kilo skúšal som aj gainer ktorý mi moc nezabral no dobral som ho a neviem ako dalej svalstvo trocha mám chodím občas do posilky no ale vždy keď priberiem väčšinou to vybehám vonku a podobne ... čiže potrebujem radu ako pribrať ale zároveň aby som mohol ďalej behať a robiť podobne veci .. za rady ďakujem ...

Sandra055

Ahojte, je to dobré že mám 13 rokov, výšku 160 cm a 40 kg?? Prosím o pomoc chcem veľmi pribrať a nedarí sa mi. Ďakujem