nepritazlivost..

Príspevok v téme: nepritazlivost..
Petko007

Zdravim mam 36 rokov a nemal som vazny vztah...je to kvoli vyzoru som nepritazlivy skulavy...( moja skulavost sa neda operovat mam tupozrakost)... a najhorsie natom je to ze mam vkus aky mam...pacia sa mi stihle symposky ktore si takeho ako ja ani nevsimnu...neviem ako dalej citim sa ako odpad..

žažiká

co by na mna malo prist? ved je to dobra rada...jaaaaj sorry zabudla som slepu pravdaze nechces lebo ma hendikep a ty si povrchny clovek u teba ziaden hendikep neprejde...tak ked neprejde u teba nic take preco by malo prejst u zdraveho cloveka? hmmm

tpch

nahodou zazikin napad je dobry.
Slepej bude jedno, ktorym smerom pozera ktore tvoje oko, a aj medzi slepymi sa najdu pekne stihle kocky :-)

Petko007

Oliverka.....ja moc von nechodim nemam nato moc casu od 7 do 22 hodin pracujem popri tom este trening jedine co mam cas je v sobota nedela...... na diskoteky nechodim lebo neznasam chlastanie a fajcenie.... a jedine kde sa bavim s babami je v robote su to zakaznicky...

neviem preco si kazdy tu mysli ze som povrchny ze by mi stacila pekna hlupana....nie nestacila taku by som nikdy nechcel....naco mi je pekna a hlupa hm? 5kg viac ? aj 10 moze mat to mi neva....len nesmie byt tucna a mna chcu len tucne co ich uz nikto nechce...krute ale je to tak...

žažiká

este vas to bavi? :D

pocuj petko chod do slepeckej skoly, ci niekam kde sa taky ludia zucastnuju skus sa tam pomotat to je asi posledne vychodisko mozno tam najdes krasnu no slepu zenu a tej bude jedno ze skulis...ked si teky megasuper povahovo mal by si bodovat...

olivienka

to mi nehovor ze sa s tebou ziadna baba ani nebavi... ale ak je to pravda, asi by si mal prehodnotit, s kym sa stykas :D ja poznam vela kadejakych typkov, aj skulavych, kadejakych skaredych, "divnych", gayov a neviem co vsetko (dufam, ze som sa tymto vyctom nikoho nedotkla)... ale ludia ich beru normalne (nie vsetci. ale su medzi nimi aj slecny. aj pekne. a nie je ich malo)

k tomu pritahovaniu: jasne ze ta musi pritahovat, o tom to cele je, ale to si naozaj nevies predstavit, ze by ta mohol niekto zacat pritahovat aj na zaklade povahy? a si zober ze najkrajsie slecny su obvykle najnamyslenejsie a najpovrchnejsie, to ti vobec nevadi?(cest vynimkam) jasne ze nemyslim ze si mas hladat uplnu skratu, len trochu rozsirit obzory :) ked si mas vybrat medzi krasnou stihlou vysportovanou, ale namyslenou blbou fiflenou, a medzi slecnou, ktora ma povedzme 5 kg navyse, ale tvaricku peknu, je mila, schopna, inteligentna a chapava, bude ta viac pritahovat ta sportovkyna? no, asi aj ano, chlapi tusim funguju inak...

Petko007

olivienka

Ako sa mam kamosit s niekym kto sa s tebou ani nebavi.....telepaticky????

a co sa tyka vzhladu musi ma pritahovat bez toho to nejde.... skusal som mat baby co sa mi nepacia a neslo to.....

olivienka

ahoj Petko... necitala som celu diskusiu, co si tu rozbehol... ale pride mi, to ti tu uz asi viaceri napisali, ze ides na to zo zleho konca, nie je mudry postup povedat si pacia sa mi stihle vysportovane a ist len po takych... tym netvrdim ze mas brat vsetky doradu! iba to, ze ta krasa je naozaj druhorada, ibaze si to mozno neuvedomujes. poviem ti moju momentalnu skusenost, aby si si nemyslel, ze hovorim do vetra. zacnem zosiroka: pred cca rokom sa kamoske pacil chlap starsi o cca 15 rokov... stale riesila ci je to moc velky rozdiel, ja som si myslela ze je (pozn., mame 20, vtedy 19), ale zas som jej do toho nechcela kecat... ale zo zaciatku som bola az zhrozena ako moze o takom starom chlapovi vobec uvazovat! co sa tyka mojho idealu dobre vyzerajuceho chlapa... vysoky (kludne aj 2 metre), plecnatejsi, nemusi extra svalovec byt ale nech mu neovisa brucho... vies, do koho som teraz uz skoro pol roka zamilovana az po usi? do typka, ktory je ma 34, je cca o 2-3 cm nizsi odo mna, ma mensi \"pivny pupok\" a ako bonus este je rozvedeny a ma malu dcerku. a je zarasteny jak ezau + dlhe vlasy (vlasy mi normalne nevadia, ale porast na tvari vo vseobecnosti tiez moc neoblubujem). proste keby na mna niekde v bare vybafol a zacal ma balit tak zahodim kabelku a zdrham. ibaze ked som poznala len nezavazne, ako kamarata, kde na vzhlade nezalezi, zistila som, aku ma v skutocnosti... dufam ze to nevyzneje kliseovito, to by som nerada... krasnu dusu. navonok je samy ostnaty drot, preto ho vela ludi nema rado, ale jednoducho ked som zistila aky je, nedalo sa nezamilovat... a tym vsetkym chcem povedat toto: po prve, kamarat sa s co najviac zenami... nebal ich, jednoducho s nimi kecaj... moze sa ti lahko stat, ze najdes nejaku, ktora bude jednoducho uzasny clovek a zamilujes sa az po usi... ale keby si isiel po vzhlade, nepresla by vyberom, lebo nema tehlicky na bruchu... po druhe, zeny zas tak na vzhlad nedaju... sam hovoris, ze na tvar ich balit nemozes, preto musis len nechat, aby ta lepsie spoznali - ako kamarata. takze aj naopak... zena sa zamiluje do tvojej povahy a duse a nejake utekajuce oko jej bude vies co... je hlupost nahovarat si, ze si sam kvoli oku. sice su aj slecny, ktore sa ti asi kvoli tomu automaticky otocia chrbtom, ale otazka je, ci ti take naozaj stoja za to, aby si sa tym trapil. ale mas pravdu v tom, ze prvy dojem je dolezity - v tom mas nevyhodu, a preto ti vravim ze nemas rovno \"balit\", ale najprv spoznavat... to je to co som pisala, ze keby mi toho mojho niekto ukazal na fotke ze do tohoto sa zamilujes, vysmejem ho. je to proste nastavene tak ze clovek vidi ako prve vzhlad toho druheho a povie si, fuj, tucnu nechcem alebo fuj, skulaveho nechcem... a pritom keby si dali tu namahu ze by sa spoznali, mohli by sice zistit - no naozaj ju/jeho nechcem... ale mohol by z toho byt aj vztah na cely zivot. chapes co ti chcem povedat?