nepritazlivost..

Príspevok v téme: nepritazlivost..
Petko007

Zdravim mam 36 rokov a nemal som vazny vztah...je to kvoli vyzoru som nepritazlivy skulavy...( moja skulavost sa neda operovat mam tupozrakost)... a najhorsie natom je to ze mam vkus aky mam...pacia sa mi stihle symposky ktore si takeho ako ja ani nevsimnu...neviem ako dalej citim sa ako odpad..

tpch

moonriver, tu vobec nejde o skulavost.. Ta je sice nie velmi pritazliva, ale ak je zvysok v pohode, skulavost sa da uplne prehliadnut.
Tu ide o ubohu, trapnu a smiesnu detinsku povahu petka007, ktory sa sprava ako male decko a pritom ma udajne 36 rokov. Vychvaluje sa tu, ze vlastni obchod, akoby to bolo nieco zasluzne a vynimocne. Tento typek je dobry len na to, aby si z neho ini robili srandu, pretoze ma taku hroznu povahu, ze to v kazdom vyvolava tuzbu zabavit sa.

moonriver

bože na čo sa táto téma zvrtla??????
nechápem čo tohoto chudáka odsudzujete, ved je normálne že má komplex zo škulvaého oka, každý máme nejaké komplexy a len od povahy závisí nakolko budeme z neho zakomplexovaný.

Poznám jednu čaju vyučila sa za psychologičku hned mi bolo jasné prečo ,pri pohlade na nu bolo zrejmé že ju trápila škulavost,silne škulila na jedno oko.pravdepodobne ak by tento problém nemala tak by sa z nej nikdy psychologička nikdy nestala.

Poznám jednu druhu psychologičku takmer vysoká ako trpazlík.Ak by ju nebol trápil problém s výškou nikdy by sa z nej psychologička nestala.

Tým som len chcela povedat každý máme nedostatky a je len na našej v rodenej povahe nakolko si z toho urobíme komplex menejcennosti.

Mne by nevadilo ak by moj partner škulil.

Vezmi si Petko že dvaja škulia ale jeden je z toho zahriaknutý vyhýba sa koli tomu spoločnosti. a druhý je spoločensky srandista zábavný má rád spoločnost, ku ktorému by šli ženy si pokecat, čo myslíš.všetko je v psychike,zmier sa zo sebou.

Excita

:D:D Dobre som sa pobavila na vasej uplynulej diskusii :D
Petko, poznam inak jedneho skulaveho fotografa(vies si predstavit jeho trapenie, ked denno-denne prichadza do kontaktu s modelkami a kraskami?)... a tiez nema zenu, takze asi bude ozaj najlepsie sa s tym zmierit, ze ked nepolavis z kriterii, smola :)
A mas dvojaky meter inak, lebo TEBA nesmie nikto urazat, ale TY mozes urazat tucne zeny, nie? Ze su mrochty a pod.? Co sa potom cudujes, ze niekto uraza teba? Ved ty neuznavas ine zeny ako stihle sympatacky, takze...? :DD Skor nez nieco napises, precitaj si to aspon raz cele, ci si tak nahodou neprotirecis!

zamčanka

tento petko mozno vobec nie je petko, mozno vobec neskuli, mozno nie je muz a mozno nema ziadny obchod. a mozno je dokonca zenaty. internet umoznuje vselijake mimikry.