nepritazlivost..

Príspevok v téme: nepritazlivost..
Petko007

Zdravim mam 36 rokov a nemal som vazny vztah...je to kvoli vyzoru som nepritazlivy skulavy...( moja skulavost sa neda operovat mam tupozrakost)... a najhorsie natom je to ze mam vkus aky mam...pacia sa mi stihle symposky ktore si takeho ako ja ani nevsimnu...neviem ako dalej citim sa ako odpad..

Petko007

žažiká

co sa furt ohanas vzdelanim tema nebola o vzdelani......uz nemas nic len utocis,,,preco to robis hm? hehe musim sa smiat..

žažiká

petko aj premyslas co pises? :D lebo pri tvojej reakcii si moc ista niesom, asi nevies co mas uz napisat ty ked uz takto trepes jedno cez druhe bez logiky...to bude asi tym ze cvicenim sice ti mozno narastli svaly ale zmensil sa mozog, co tak ist do skoly a zacat sa vzdelavat? ja by som ti napisala toho vela ale nema to zmysel...hod sa o zem a plackaj dupoc nozickami a nadavaj na cely svet...ked ti to pomoze...

Petko007

Dakujem pekne za prispevky....

cakal som taketo reakcie...

dakujem ze ste ma nesklamali....

co som chcel to som uz zistil...

tpch

Pise sa "lavym". S ypsilonom, chapes. To je tzv. tvrde Y.
Ty mozes byt rad, ze ti tu niekto venuje pozornost, aj ked len taka uboha osoba.
Co ak som stihla sympatacka so zaujmom o sport? Mal by si byt rad, nie?

žažiká

co prispevok to perla...je smiesne ze to pises, par stran do zadu to niekto tvrdil o tebe...smutne ze sa ohanas tymto...

tpch

Ty mozes byt rad, ze sa o teba niekto zaujima :-D
Tak lavym ci pravym? A skulis rozbiehavo, ci zbiehavo? A ak rozbiehavo, do ktoreho oka sa ti treba pozerat pri osobnom kontakte?