Som tehotna?

Príspevok v téme: Som tehotna?
deisy

mam 18. naposledy som mala menzes 19-23 marca, myslim ze bol normalny.S chlapcom sme sa milovali den pred menzesom a asi 2 dni po. Pouzivali sme prezervativ no na chvilu sme sa zabudli, no moj chlapec tvrdi ze sa nic nestalo, bo sa nespravil, navyse viem ze su to neplodne dni, no mam strach, lebo mi je uz par dni na zvracanie, kruti sa mi hlava a spustila sa mi krv z nosa. Je to podla vas pricinou toho ze som po zapale priedusiek ktory som prechodila - mam v hrdle este vzdy nahromadene hlieny, ktore mam problem vykaslat alebo pre to ze by som mohla byt tehotna? Ak som mala menzes, nemohla som otehotniet mesiac dozadu ked sme sa sekli a milovali sa cez plodne dni ale mali sme ochranu. Prosim napiste svoj nazor, lebo mam dostat az 16 a dovtedy zosaliem...

zufala

Cawte, menzes mi meska zatial len jeden den, len ja mam strach ze by som mohla byt v tom, s priatelom sme sa parkrat milovali aj s prezervativom, a ked nie tak sa do mna nespravil, len tie kvapocky lasky, je velka moznost ze aj z toho?

lulu1401

chcem sa spytat,ci mozem byt tehotna,ked stvrty den po menzese ma bolia prsia a uz to trva asi tyzden a bolesti sa zvacsuju,ziadne hrcky som si nenahmatala ani nic podobne....uz mam jednu dcerku a priznaky boli podobne,len stale neviem,lebo este mam asi 2,5 tyzdna pred menzesom....

zojara

ahojte, chcem sa opytat, ake priznaky okrem vynechania menzesu a casteho cikania sa mozu objavovat okolo 12 tt ? Dakujem

mirka 23

Vivien, sú testy, ktoré sa dajú robiť už po 6 dňoch. Pýtaj si spoľahlivejší test. Ale keď sa ti niečo také stalo, mala si ísť k lekárke pre tabletku. Tak skoro sa ti tehotenstvo neprejaví.

vivien

Prosím vás vie mi niekto poradit? Sú tehotenské testy, ktoré preukážu tehotenstvo už v 8 dni po oplodnení?Podarilo sa nám to robit 2 dni pred ovulaciou a bazalnu teplotu mam 36.8 /som si doteraz nemerala, je zvysena?/. Zatial nemam nejake priznaky, len ma sem-tam boli v podbrusku, neviem, ci by mohlo uz tak skoro...????

jaja

noo ja som počula, že hak účinkuje od 1 dňa užívania, ale viac sa mi páči že od 7 dňa, a ten 9 deň je pre mna novinka... myslím si že vzhľadom na skutočnosť,že berieš hak+sa do teba ani nespravil, by si nemala byť v tom...

lelka

ahojte chcem sa opytat aka je pravdepodobnost ze by som otehotnela ak som mala sex v 12 den od zaciatku poslednej menstruacie pouzili sme ochranu ale praskla ale moj chalan sa este do man nespravil a v ten den som uz 9 den brala antikoncepciu ale lekar vravel ze zacina ucinkovat az po dvanast dnovom uzivani a chcem vediet ci som mohla otehotniet z tych kvapocok lasky.pllllssss napiste mi

monikaaa

aj keby si bola tehotna tak z toho by si tak rychlo nepribrala tie 4kg a po vysadení antikoncepcie zvykne meskat to je normalne....sice sa hovori ze po vysadení je zena velmi plodna no pravda je opacna...