Milujem dvoch sučasne

Príspevok v téme: Milujem dvoch sučasne
moi

vyše roka a pol mam priatela, klape nam to, no pred mesiacom som stretla cloveka, kt. je doslova moja krvna skupina. je ako ja, mame nenormalne vela spolocneho, uzastne sa s nim rozprava. stravili sme spolu dve noci (so vsetkym). svojho priatela vsak nadovsetko milujem, ale chcem byt aj s nim. neviem ako sa rozhodnut

dr_house

Bez urážok?Je pravda, šľapka a kurva ide za prachy. Lenže šľapka a kurva pre 99%ˇľudí znamená aj to, že sa vyspí s iným keď niekoho má. Asi patríš k tomu jednému zázračnému percentu a myslíš si, že je to v poriadku.

dr_house

Bez urážok?Je pravda, šľapka a kurva ide za prachy. Lenže šľapka a kurva pre 99%ˇľudí znamená aj to, že sa vyspí s iným keď niekoho má. Asi patríš k tomu jednému zázračnému percentu a myslíš si, že je to v poriadku.

xantipkaR

Ľudia veľa zaujímavých názorov poviem Vám k tomu jedno: Nerob iným čo nechceš aby robili tebe! Ja myslím že to hovorí za všetko či nie?

michaela312

Adamkrt, a čo ma vedľa seba? Pošmyknúť sa môže každý či vo vzťahu alebo mimo neho, nič tým nevyrieši keď mu to povie iba mu ublíži.

Scotch

tak ale bud sa s nou rozid alebo to neroztrubuj pri kazdej prilezitosti, ze kolko toho ona vyviedla a ty si jej to vsetko slachetne odpustil..

AdamKrt

Scotch -

- hovoril som snad, ze mne sa to nestane ? Kludne sa mi to moze stat. Ja s takym niecim dokonca pocitam, ze to moze byt celkom pravdepodobne. A kedze s tym pocitam, tak v pripade, ze sa tak stane, nebude to take prekvapko. Pocitam s roznymi situaciami a mam pre ne uz dopredu pripravene alternativy. To je taka choroba z povolania... :)

AdamKrt

Scotch - a co mam klamat, ked ma toho masla v nasom vztahu hodne na hlave ? :)

A co sa tyka seba vykreslovania, vobec sa nepovazujem za dokonaleho. Mam svoje chyby. Nemozem za to, ze ked sa partnerky pytam, nevie mi povedat, co by mi mala vycitat. Od malicka som bol rozumne chlapatko :)