Aký parfém použivate?

christine2

Ano, je pravda ze v parfumerii je to vecsinou vzdy drahsie-asi je to normalne. Ja nakupujem vecsinu kozmetiky aj parfemov na parfums. sk maju tam celkovo lepsie ceny.

sonicka_s

Ahojte, kde nakupujete parfémy? mne príde že u nás v parfumérií sú tie ceny niekedy zbytočne predražené, a velmi málo kedy je nejaká akcia...

Joo

hovorila si v mnoznom cisle !! ..... jasne ,ten tvoj prispevok je nad chapanie, trosku ti to ušlo :-DD ...... co sa moze zdat tebe prehnane, inej moze byt prijemne ,preto som na teba reagovala a hlavne na to tvoje titulovanie - pipenky ..... staci vediet spravne (inteligentne) pouzit slova , bez nejakeho osocovania ..... ale nakoniec je to tvoj nazor ,tak ok

celestinka

Joo_ prosim? :D ja som nehovorila o kazdej zene ktora pouziva parfem ze je pipina, napisala som sem, ze nemam rada prevonane pipiny, to znamena ktore to s parfemom prezenu. a preto vobec nepouzivam parfem, pretoze mi to vdaka nim pride "pipkovske". neviem este ako inak by som ti to mohla vysvetlit, pretoze sa mi zda ze to, co som napisala v predchadzajucom prispevku bolo nad tvoje myslenie.