Aký parfém použivate?

karkulkaa

moje naj naj naj sú Diamonds a Aqua di gioia od Armaniho,Daisy od Marc Jacobs a milujem tú sladkú vôňu Paris Hilton

jankaaaaaaaaa

teraz som nasla ze ta moja oblubena toaletna voda ktoru som davnejsie pouzivala z ooriflame ma zaklad konvalinku . viete mi poradit nejake parfemy, ktore tiez maju taky zaklad? dik :) lebo vo vonach sa vobec nevyznam

ShaulaThalit

Carolina Herrera - Carolina, používam ho už fakt dosť dlho. Jasmínová vôňa. Za 100 ml je cena asi okolo 40 €, ale je fakt božský.

jankaaaaaaaaa

ja by som za vonavku nedala 30e :) niesom ten typ zeny co si potrpi na vone a ma na nich "uchylku" to ja skor na topanky..
ale zboznujem take vone ako avivaz, take svieze, jarne. v oriflame bola, neviem ci je este vonavka ECLPSE, tu som pouzivala este ako mlada pubertiacka na strednej, ale milovala som tu vonu :D aj teraz kked si spomeniem ako vonala, fakt super. len to bola taka lacnejsia vonavka ze rychlo vyprchala, ale nic podobne som nikde nenasla, ale asi ani nemam velmi nos na vone, tak neviem.. ale teraz mi pekne vonia adidas fialova aj ruzova , aj c-thru vonavky su fajn, hlavne zelena sa mi zda ze dobra

frida330

Ved presne ako pises.Aj vcera mi dosiel od nich ten casopis a pisu ze kupis jeden a druhy mas za - 70¨% a aj tak sa to neoplati...

mataBB

frida ja to tiez nikdy nepochopim!!! tie ceny su uplne niekde inde..radsej si kupim 3 parfemy za 30eur a budem ich mat riadne dlho ako jeden vo fann za 90