Stava sa to aj vam?

Príspevok v téme: Stava sa to aj vam?
uhlie

Chcel by som sa spytat muzov aj zien na chovanie v jednej situacii. Idete vo vytahu s velkym zrkadlom. Zrazu nastupi nejaka zena a zacne sa upravovat. Cesat, ruzovat, prsa si popravovat, atd... Ako sa v takej situacii chovate? Mne sa to stalo uz niekolko krat a tak by som rad vedel, ako sa chovaju iny. Viem, ze na Slovensku sa zeny rady strapnuju a ze im nevadi, ked si o nich clovek pomysli, ze su napr. humusacky, ked sa musia stale upravovat a to este aj pred uplne neznamym clovekom. Zien by som sa chcel opytat, ci im to nepripada trochu trapne, ked sa pretrcaju pred zrkadlom v pritomnosti neznamych ludi. A este by som sa chcel spytat, ci by im nevadilo, keby som si v takej situacii usral, alebo zacal si popravovat vajcia, aby som trochu vyrovnal situaciu?

karoliiina

no ja som zena a je mi strasne trapne ked sa musim malovat a upravovat v pritomnosti inych ludi...citim sa velmi neprijemne
dokonca aj doma v kupelni nechcem aby niekto nakukoval...
takze ja urcite nepatrim medzi tie zeny

a uhlie, myslim si ze mas pravdu
ale tie zeny skratka asi potrebuju niecim uputat tvoju pozornost...

sweater

proste uhlie ma nejaky komplex zjavne, co som tu na fore postrehol vsade kritizuje zeny, vadi mu ze maju vodicaky, vadi mu ze sa obzeraju v zrkadle... jednoducho mu vadia zeny, tot vse

Jooe Ker

pokial ti pride chore ,ak sa niekto stale obzera v zrkadle je pravdepodobne neisty sam sebou (vzhladom)
pokial mas tolko guraze kludne si user ,naprav si co chces (a cakaj!!!) stava sa ,ze niekedy stretneme spravnych muzov v nespravnom case .........alebo sa tesime ,ze sme "ho" vobec mohli zazit!!

Slobodna

asi nie, alebo ti nezáleží na tom ako vyzeráš, čo je v podstate to isté :)
zaujímavé je, že žiadny chlap nechce zanedbanú ženskú ale nedokážu pochopiť a tolerovať ak sa žena o seba stará. Samozrejme nič netreba preháňať. Každá minca má predsa dve strany...

slobodnaa

stáva sa mi to, no čuduj sa svete, ja mám skúsenosť, že to robia muži! tak prevrátim oči a zasmejem sa, niekedy si to aj všimnú a zahanbia sa :-) Každá žena keď vidí zrkadlo tak to robí :-) takže tie čo budú tvrdiť, že nie tak klamú :-) tiež to robím ale nenápadne jedným očkom sa uistím, že je všetko na správnom mieste, cicky si verejne neupravujem :-))

AdamKrt

Zrovna upravujuca zenska vo vytahu ma az tak netankuje, ako ma rozculilo, ked som isiel minule v chodbe od vytahu. Za mnou sli 4 baby vo veku 20-25 rokov. Oproti vo vchodovych dverach /dvere uprostred budovy, nie vstupne vonkajsie/ bola nejaka 60 rocna pani, co sa ponahlala na vytah, aby jej neusiel. Zastavim, otvorim dvere a chcem jej umoznit vojst dnu, nech stihne vytah.

A tie mlade šťandy si veselo ako krdel husiciek vypochoduju von a nechaju tu pani cakat !!!

Mal som 100 chuti im nieco zakricat, ale kym presla pani a presiel som cez dvere, uz sa to stadecko husiciek rozprchlo.

Keby som na nich nakrical, este by sa divili jak telce na nove vrata, ze co po nich chcem.