Stava sa to aj vam?

Príspevok v téme: Stava sa to aj vam?
uhlie

Chcel by som sa spytat muzov aj zien na chovanie v jednej situacii. Idete vo vytahu s velkym zrkadlom. Zrazu nastupi nejaka zena a zacne sa upravovat. Cesat, ruzovat, prsa si popravovat, atd... Ako sa v takej situacii chovate? Mne sa to stalo uz niekolko krat a tak by som rad vedel, ako sa chovaju iny. Viem, ze na Slovensku sa zeny rady strapnuju a ze im nevadi, ked si o nich clovek pomysli, ze su napr. humusacky, ked sa musia stale upravovat a to este aj pred uplne neznamym clovekom. Zien by som sa chcel opytat, ci im to nepripada trochu trapne, ked sa pretrcaju pred zrkadlom v pritomnosti neznamych ludi. A este by som sa chcel spytat, ci by im nevadilo, keby som si v takej situacii usral, alebo zacal si popravovat vajcia, aby som trochu vyrovnal situaciu?

jajka001_

ja to nerobievam lebo mi je to blbe
ale ked to robia ini a nejak v norme tak je to asi normalne
ked si zena upravi prsia pred muzom tak asi chce fakt zaujat

jankaaaaaaaaa

mne tiez pride nevkusne sa zacat malovat, ruzovat vo vytahu, v aute , v autobuse. pred cudzimi ludmi. ako pozriet sa do zrkadla a poupravit vlasy je v pohode.. ale zas tiez myslim ze netreba prehanat. ako ked tak vidim zenu co to robi tak ok, nevytaca ma to, ale mne to pride nevhodne a ja to nezvyknem robit. ked sa potrebujem dolicit, zajdem na wc

Deee

No tak si to potriedme na spolocensky akceptovatelne chovanie (naniest ruz, poopravit vlasy, skontrolovat postavu v zrkadle), na tom nevidim nic zle, a spolocensky nevhodne chovanie (napravit si prsia, alebo inu cast tela, grganie a pod.), tak to teda nie

uhlie

Vadi mi to, ze sa pri tom citim trapne. Vytah je urceny na cestovanie a nie na upravovanie. Ak by som chcel vidiet, ako niekoho licia, tak zajdem do kadernickeho salonu.