Krásna blond

katuša

no ona to tak nezafarbila umyselne, ale bohužial stalo sa, hlavu som mala totálne ohnivo oranžovú a dokonca týždeň pred stužkovou...skušala mi to teda stiahnuť najprv iným odtienom blond, ale to mi po 5 minutach rýchlo zmyla, iba by sa to zhoršilo, tretiu farbu mi už nechcela dávať, lebo už by mi asi aj vlasy vypadali, takže sme šli kupiť tu palette a to urobilo v podstate zázrak. no ja ak by som mala poradiť, na 1x chodte ku kaderníčke, ona vám aj lepšie odtien odhadne a potom už si lahšie vyberete v obchode aj odtien a nechytí to do žlta :)

ano-

niekedy sa tak farbilo-ze sa najprv dal zosvetlovac a potom sa na to dala SLONOVA KOST/to bol taky odtien farby-alebo POLARNE STRIEBRO/a tu zltu farbu to stiahlo.

katuša

mne po prvom farbení nechytili do žlta, no neskor, ked ma raz jedna kaderníčka farbila u mna doma, chytilo mi to vyslovene do žiarivej žltej až oranžovej, tak mi na to dala palette šampon, odtien strieborná alebo tak nejak, na obale je pani so šedivými vlasmi, a úplne to tú žltosť stiahlo, zostala normálna pekná biela blond, a ani sa to nezmývalo aj ked je to len ten farbiaci šampón. potom som už normálne farbila. Už rok ale chodím ku kaderníčke, cenovo ma to vyjde skoro tak isto a farby su kvalitnejšie :)

jankaaaaaaaaa

ak odfarbujes prvykrat nejake hnede vlasy, musis cakat ze vlasy ti z toho zostanu zlte alebo oranzove, to sa stane aj u kadernicky. tieto farby sluzia na zosvetlenie, nie na zafarbenie vlasov na peknu blond. ak uz mas vlasy take zlte a chcela by si taky bielsi odtien, vyskusaj garneir natural colors ci ako sa to vola , odtien je 111, je to nmaozaj krasna blond do biela. ja ju mam odskusanu, a tiez po prvom odfarbeni som mala vlasy nechutne zlte :D ale po tejj garnierke, fakt super farba