Nos, rhinoplastika

Muca19

Na rhinoplastiku jednoznacne odporucam www.medino.sk , kde operuje ORL lekar MUDr. Dolezal. Robi aj primara v nemocnici sv. Michala a musim povedat, ze mi doslova zachranil nos po spackanej operacii v BB!

Kiara890

ja som bola v PP pred piatimi rokmi u pána primara a dopadlo to na jednotku. Konecne dýcham normlane a bez problemov. Operacii som sa dlho vyhybala, ale nebol na to dovod. Prvá noc bola sice tazka, ale po vybrati tamponaze to uz cele prebiehalo velmi dobre. Uzivala som wobenym a setrila sa, bola som na pn-ke dva tyzdne

Jolo

Pana Červena určite nie ... presne ako pisala kočka hore ... ak nechceš ísť na ešte jednu rinoplastiku ... možno prsia vie ale nos ... nikdy

isedka

Marie Anne...

odporucam dr.Hudakovu, robi na mojmirovej, bola som u nej na nos pred 5 rokmi a lepsie som si naozaj vybrat nemohla :)

Bara90

Ja som bola na operacii v PP, postarali sa tam o mna skvelo, bola som velmi spokojna, operovali mi musle a prepasku, teda mam za sebou rhinoplastiku a turbinoplastiku. Prvý deň po oprecaii bol bolestivy, ked mi vyberali tamponádu z nosa bolo to neprijemne, ale nic co sa neda zvládnut. Uzivala som wobenzym, aby som sa rychlejsie zahojila a rany sa mi nezapalili. Teraz, z odstupom 5 rokov to bolo to najlepšie rozhodnutie, aké som mohla urobiť. Predtým som bola svkuse chora, nemohla dychat, lebo jednu dierku som mala uplne nepriechodnu a teraz som ako nový človek, chorá som nebola vyše dvoch rokov

Marie Anne

Dievčatá, vedeli by ste mi poradiť nejakého fakt dobrého doktora na rhinoplastiku v Košiciach? Aké máte s nimi skúsenosti? :) Dopredu ďakujem
:)

Lilyen_lil

Ahojte prosím Vás ako prebieha pooperačné obdobie po Rhinoplastike? Čo sa deje čo mam vedieť, ako spávať a aké časté sú kontroly od operácie ? Dakujem krásne za odpovede