je zavisly alebo nie

Príspevok v téme: je zavisly alebo nie
osmijanka

Dobry den
moj priatel sa mi pred niekolkymi tyzdnami priznal, ze je asi zavisly na automatoch. Ma 26r, ja mam 23r, sme spolu rok a pol. Prehral asi 2000€ od Vianoc doteraz, nie naraz, chodil do herne vraj parkrat za toho pol roka. Pracuje v zahranici, tvrdi ze ked je tam, vobec ho to nenapadne, co mu verim, ze tam vobec nechodi, cely den je v praci a ked pride, je som mnou na skype alebo FB, takze viem ze tam nechodi. Povedal, ze to asi preto zacal, lebo ma vsetko, ze sa mu dari, ze ma mna, ze ma vsetko co kedy chcel, ze to bolo z nudy. Takmer som sa s nim rozisla, ale velmi plakal, prosil, ja viem ze tam uz nepojde, viem ze ma velmi miluje. Mam len strach, ze sa to niekedy vrati, ked budeme mat deti, ked pride nejaka kriza. Zarobi v zahranici celkom dobre, tych 2000€ za mesiac, ale mam aj take vydavky, takze nejak nazvys nema, ze by nevedel od radosti co s peniazmi. ako mu pomoct? Nechcem nic zanedbat. Slubi ze urobi vsetko, pojde aj k psychiatrovi. Mam s nim ist? alebo nie je na tom tak zle? Inak je to pre mna dokonaly muz. Nedokazem sa na neho vykaslat, ked ma problem, to by bolo najlahsie, ale stale nad tym premyslam, mam strach, pol zivota som prezila s fotrom alkoholikom, nechcem dalsiu polovicu prezit s dalsim zavislakom.. prosim poradte ako mam tuto sitaciu riesit

M74

Keďže občas chodím služobne aj do herne, tak mi je jasné že jediný kto môže vyhrať je majiteľ automatov. Iste sú mesiace keď sa hráčom zadarí, ale v globále oni vždy ťahajú za kratší koniec. Asi by bolo efektívnejšie stávkovať na športové zápasy, tam sa dá výsledok občas predpovedať, alebo využiť výhodný kurz na papierovo slabšieho hráča. Ale majitelia stávkových kancelárii tiež nežijú v biede...

lost

ked uz naozaj chce niekto hrat, je vlemi rozumne nastavit si LIMIT..
napr .. 10eur za tyzden a hrat s minimalnou moznou stavkou.. :)

good luck :)

osmijanka

geogre, to je skvele ze si dokazal sam prestat. Prosim ta, ako to u teba zacalo? Viem ze je asi pre teba tazke rozmyslat o tom obdobi

osmijanka

Peniaze jeho si vsimam, povedal ze ich bude posielat na moj ucet, len aby som mu verila..
Lost, ved to mi povedal, ze asi preto zacal, ze ma vsetko, ze nevedel co od dobroty. Neviem co hraval, aku konkretnu hru,
tak sa ho to opytam, ci vie aku ma prevdepodobnost vyhry, ked uz si mi to vysvetlil :)

george303

Dostat sa zo zavislosti na automatoch je naozaj velmi tazke sam som si tym presiel ked som vecer zaspaval mal som pred ocami automaty vnoci sa mi otom snivalo rano ked som sa zobudil tak prve kroky viedli do herne prehral so mvsetko aj to co som nemal predal som veci proste vsetko uplne az do nuly a vtedy som si uvedomil ze chcem skoncit vdaka bohu som to zvladol bez liecenia takze drzim palce ....

lost

Ono mi to samo od seba odoslalo prispevok :D
no a ak stavi 4000 krat x eur na tu hru, tak nema ani 1% ze by ten royal vyhral (presne ma len 0.6138846%)

cize je to z dlhodobeho hladiska brutalna cierna diera

a to uz vobec nehovorim a VARIACIACH na tychto automatoch (extremne rychly financny pokles a nasledna vyhra, a to ani nemusi pokryt tie predosle straty)

v neposlednom rade - tie automaty maju algoritmus, ktory nie je problem prepisat tak, aby vyplata bola okolo 80% (v realite je niekde okolo 90-98% MAX)

to znamena:
stavis 100 eur, a vyhras LEN 80-90-98 eur. - z dlhodobeho hladiska
cize dan na kazde euro stavene je 2-20centov..
dan za adrenalin :)

pokial si to neuvedomi, a neprestane, tak skoda..

avsak prestat sa kazdopadne da :)

lost

Paci sa mi ta fraza, ze zacal lebo ma vsetko, ehm.. :D poznam ludi co si chceli kupit AUDI RS8, lebo mali "vsetko" a cez JEDNU NOC prehrali DVE take auta :D

Gambling NEMA absolutne ziadne dno.

Opytal by som sa ho ci si je vedomi aku pravdepodobnost maju tie automaty.

neviem sice ake hra, ale ak tie pokrove, tak sanca na vyhru je cca 1 ku 649470. a len trocha matiky pre zaujmavost:
ak stavi 1000x sanca ze schyta tento royal flash je 0,15%
aj keby hral 10 000 hier, sanca by bola stale len 1.52%
avsak vyplata za royal flash je zvacsa 1 ku 4000

doubledog

gambling je velmi financne narocny.
takze ti odporucam: nenapadne si vsimaj jeho financnu situaciu.
a prilis never jeho reciam, ak je naozaj zavisly, oklame ta bez problemov.

osmijanka

z Piestan.
Ja myslim na 90 percent, ze mi povedal pravdu, lebo som ho vypocuvala ako kat. myslim ze tam nema kedy ist, ked je doma, stale som s nim, som teraz bez prace stale doma. Dufam ze je to len v zaciatkoch, tak nechcem nic zanedbat a dufam, ze nemam klapky na ociach. Tak psychiatrovi pojdeme urcite. Doubledog, vdaka, to som nevedela, budem si to pamatat