Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

opitý lekár

Príspevok v téme: opitý lekár
žaž

chcela by som sa opýtať, kde by som mohla napríklad anonymne napísať sťažnosť, u nás v mestečku máme jedného lekára na chirurgii ten je už dosť starý a k tomu furt ožratý. bola som u neho minule a najprv mi povedal že nemám zlomenú nohu, potom že radšej sa ešte presvedčí tak s ťažkostami ku mne prišiel, mi ju pomačkal čo vôbec nebolo príjemne a vraj pozriem sa ešte raz na snímok aj na svetle, a keď sa na ten snímok pozeral tak zahlásil toto bude zlomené tak vám dám sadru. No zajtra idem k nemu na kontrolu a už teraz mám hrôzu. čo robiť? napísať niekde? ako celá nemocnica je pochybná tak nerada by som išla osobne dávať sťažnosť keďže nikdy neviem či tam nepôjdem ležať a tak...

Laurina22

Jajka vsak ja viem,ze sa chovaju jak nadludia.To maju z tych analgetik:-)))

Ja neviem,ja som nemala nikdy vazne problemy s lekarmi,ja som sa vzdy ozvala.Mne je jedno co si pomysli.

Laurina22

Hahaha ano zdrhol,to som uz tiez zazila a vsetci pozeraju ze Ty kokso cez okno zdrhol???:-)

Alebo ze Pan doktor isiel operovat,musite pockat:-)Ale dverami nevysiel nik:-)))

A v cakarni nastava hlboke zamyslenie....

jajka001_

ambulanti. ti v nemocniciach mozno viac ale maju to aj slusne zaplatene nie?
tlacenka - vejva? :)
ved to laurina, chovaju sa ako nadludia. skus si to ty dovolit. ja som isty cas pracovala ako predavacka, mala som nastarosti celu predajnu. dokopy tam moc ludi ani nechodilo - bola to specializovana predajna. raz som rano nestihala, prisla som neskor o 10 minut, inokedy sa tam zjavili prvi ludia o desiatej, teraz tam jak naschval cakali traja ludia a hned sa do mna pustili co preco nemam otvorene :)

tlacenka

Najlepsie je ze cakas cakas v cakarni ako blba a zrazu sa otvoria dvere a sestricka zahlasi ze ved pan doktor tu uz nieje a on zduchol inymi dverami radsej xi xi

tlacenka

jasne ty co operuju v nemocniciach ci ordinuju to ano ty tam podaktori aj spavaju ale ty ambulantni presne ledva niekoho zoberu a prac.dobu maju do 14.00 hod a o 12.00 hod uz je tam mozno len sestricka xi xi

Laurina22

To je pravda ale tak ti,ktori maju aj svoje zavazky,tak ti robia tusim stale.Plus rataj aj sluzby v nemocnici.

Ale ja som raz zazila ortopeda,ktory mal ambulantne hodiny do 14:00 a o 12:30 otvoril dvere,ze posledny dvaja dovnutra.A v cakarni 20 ludi.

tlacenka

Ty ambulantni urcite!
To ja ako predavacka v nakupnom centre som dolezitejsia ako lekar lebo sme otvoreny aj cez sviatky nas najdete stale xi xi ale lekara toho ani poriadne vo vecernych hodinach

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.