opitý lekár

Príspevok v téme: opitý lekár
žaž

chcela by som sa opýtať, kde by som mohla napríklad anonymne napísať sťažnosť, u nás v mestečku máme jedného lekára na chirurgii ten je už dosť starý a k tomu furt ožratý. bola som u neho minule a najprv mi povedal že nemám zlomenú nohu, potom že radšej sa ešte presvedčí tak s ťažkostami ku mne prišiel, mi ju pomačkal čo vôbec nebolo príjemne a vraj pozriem sa ešte raz na snímok aj na svetle, a keď sa na ten snímok pozeral tak zahlásil toto bude zlomené tak vám dám sadru. No zajtra idem k nemu na kontrolu a už teraz mám hrôzu. čo robiť? napísať niekde? ako celá nemocnica je pochybná tak nerada by som išla osobne dávať sťažnosť keďže nikdy neviem či tam nepôjdem ležať a tak...

tlacenka

Vsak to tu potom aj vypada mozno ze aj ten opity chirurg je tlacenka alen preto si drzi miestecko no smutne to tu mame ale chvalit sa s tym je az na zaplakanie

Laurina22

Jajka:-))No ja neviem,ja nie som lekar:-)Tak ale ked sme my uz doma,oni su stale v praci,tak kedy?Chudaci,im ani nedoprajes:-)

Laurina22

Aj zla reklama je reklama.-)

No neviem,ako by si sa citila,keby ta mal ist operovat opity chirurg.Ale proti gustu...

tpch

Dodnes som povazovala Union za OK zdravotnu poistovnu, ale prave som vdaka tebe zmenila nazor.
Mas pravdu-niekto na presadenie sa pouziva svoje schopnosti a niekto znamosti. To sa mi zda ovela smutnejsie ako ozraty chirurg.

elsa5.5

ja som zažila opitého zubára a to už bolo niečo zuby mi urobil vždy dobre zobrali mu licenciu neviem kto sa na neho sťažoval a kde zrejme na vedení nie?vedenie nemocnice,ale byť tebou zmenila by som lekára a máš pokoj...

Laurina22

Tpch vsetko je to o znamosti...Ak si troska inteligentna zena s priemernym IQ,vies,co som tymto chcela povedat.

A tak,ako sa kyda na Doveru ci VsZP,kludne si kydaj na Union.