opitý lekár

Príspevok v téme: opitý lekár
žaž

chcela by som sa opýtať, kde by som mohla napríklad anonymne napísať sťažnosť, u nás v mestečku máme jedného lekára na chirurgii ten je už dosť starý a k tomu furt ožratý. bola som u neho minule a najprv mi povedal že nemám zlomenú nohu, potom že radšej sa ešte presvedčí tak s ťažkostami ku mne prišiel, mi ju pomačkal čo vôbec nebolo príjemne a vraj pozriem sa ešte raz na snímok aj na svetle, a keď sa na ten snímok pozeral tak zahlásil toto bude zlomené tak vám dám sadru. No zajtra idem k nemu na kontrolu a už teraz mám hrôzu. čo robiť? napísať niekde? ako celá nemocnica je pochybná tak nerada by som išla osobne dávať sťažnosť keďže nikdy neviem či tam nepôjdem ležať a tak...

Laurina22

Tpch ja si na jeden pripad takehoto razu spominam.A ten dotycny uz nepracuje.Nech to skusi.Nemozes kazdemu hned povedat:Je to zbytocne.

Ano,mas pravdu,je kopa pripadov,kde si pomozu,zahladia to.Ale nie 100%

tpch

Moja skepsa je totozna s realitou. V tej realite zijem roky, moja skepsa je podmienena skusenostami. Dlhorocnymi. Ty mas par rockov po 20ke, ale hlavne ze spracovavas vysledky kontrol :-D

tpch

Joj, mojko, roky sledujem pripady opitych lekarov, pripady lekarov narkomanov, ale ani jeden este nenafukal vtedy, ked akoze prisla kontrola...Kolegialita a vedomie toho, ze vacsina lekarov je davno vyhorena a pomaha si k lepsiemu psychickemu stavu alkoholom alebo psychofarmakami, vzdy pracuju a tamtamy kontrolu vzdy predstihnu. A tie tamtamy casto nie su vobec skryte...

Laurina22

Tpch strasne si ty mudry alebo mudra.Strasne.Zaujimave,ze ked tie staznosti spracovavam tak vidim aj vysledky.A tie vysledky si nepisem ja sama sebe na papierik.Ty v kazdom svojom prispevku na kazdeho prenasas svoju zasranu skepsu voci celemu svetu.

jajka001_

a aky dokaz, da mu fukat? vezme mu krv? dosvedci to niekto? sestricka asi tazko.
neboj sa, nahlas to a oni nech si to uz riesia, ci uz to vyriesia alebo nie, ty budes mat svedomie ciste.

tpch

Laurina, to ze si zamestnana v poistovni, este neznamena, ze vies, ako to funguje v reali :-D
Bez dokazu sa nic diat nebude, moze do toho zapojit vsetky poistovne sveta.

tpch

Ale pokial nebudu mat DOKAZ, ze bol opity, tak cele to slavne presetrenie zakape a poistovna aj pacient mozu ist do r.ti...
Jedine, ze by slecna anonymna mala zdravotne nasledky po takomto osetreni a potom to UDZS teoreticky moze nejako preverit a snad sa aj dopatrat k vysledku.
Ale ak veris v nejaku objektivitu UDZS, tak snivaj dalej...