priatel na mna zdvihol ruku. neviem ako dalej

Príspevok v téme: priatel na mna zdvihol ruku. neviem ako dalej
Lucie1234567

Prvý krat sa to stalo na silvestra. Hadali sme sa za banalitu, povedal mi do oci ze som pi*a a vrazila som mu. On mi facku vratil. Ospravedlnoval sa ze to bol reflex ja som nad tým rozmýslala a kedze sme spolu boli uz cez rok a nikdy to nespravil predpokladala som ze to bol naozaj "reflex". O mesiac sa to zopakovalo - tiez mi vratil facku. Prisli horsie nadavky za nic zakazoval mi kamaratov ale on si za svojimi chodil. Mne sa to samozrejme nepacilo a hovorila som mu ze to tak nejde. Trval na svojom. Medzi tým sme sa velakrat hadali az raz zavolali policiu lebo ma zacal tahat za vlasy na ulici a ludia nevedeli co sa deje. Pred tromi dnami sme sa pohadali a chcela som ist domov. On sa postavil pred dvere a nechcel ma pustit. ja som trvala na svojom. kricala som po nom a zrazu mi vrazil. domov ma zrazu pustil tak som aj sla. odvtedy sme sa nevideli len sme spolu volali a hovoril ako ho to mrzi ale ze je to moja vina lebo rýpem. velakrat mi klame ze ide niekam s mamou a pritom ide von s kamaratmi. ked mu poviem ze sa chcem rozist tak sa mu to nepaci. som na pokraji sialenstva neviem co spravit ja ho naozaj velmi milujem a zmenit ho uz asi nedokazem. mame za sebou aj krasne chvile je to moja prva velka laska. rozmýslala som ci nepojdem k psychologovi ale neviem co to obnasa. dakujem za akukolvek odpoved

soffa

uz pri prvej facke si mala odist...na co cakas???zeby si tu po rokoch pisala akky je osud ku tebe zly a ze co mas robit?on sa nezmeni,nechapes!!!hoc aj ho provokujes,chlap by na teba nemal zdvihnut ruku...rob co myslis,ale potom sa nestazuj

lochness

ako dalej? ber nohy na plecia kym sa da, ja by som to s nim skoncila uz po prvej facke, reflex nereflex, ak ma chlap take reakcie ze vrati facku aj zene, tak s nim nieco nie je v poriadku a svojimi dalsimi cinmi ti to len dokazal... vykasli sa nanho ak nechces byt 'piata zena'

Moonriver

ludia žiju v roznych manželských zvazkoch a každému niečo iné vyhovuje,niekde sa raz za tri mesiace pobyju a dalej žiju s polu v láske aj do konca života.

Podla mna ak o stanteš s týmto človekom aj v manželstve počítaj s tým že ti občas dá po papuli,ked sa mu nebude niečo páčit nijaká terapia ti nepomože ,taký typ je ten tvoj ,to je moj názor.

Moonriver

DOUBLE DOG povedal ak ti da zena facku a ty jej to nevratis, stratis okamzite jej uctu, lebo sa nespravas ako chlap.ABSOLUTNE S tým nesuhlasím.

V mojich očiach by chlap ostal gentlemanom a ozajstným mužom ak by akukolvek facku žene nikdy neopatoval,vtedy by prejavil že si tu ženu aj tak váži.

Ale nie je my sympatické že sa niekto tu diví že ti ju vrátil,tak ale čo sa čuduješ akým právom dávaš facku opatovat.

anjelik9

podla mna by ste tam mali ist obaja ty sa stazujes na začiatku že ti dal facku teda ti ju vratil ale že ty mu dáš facku tak to je podla teba normálne...a po druhé to čakáš akože na čo? než sa pozabíjate? vyzeráte ako po rozvode a nie v milujúcom sa vzťahu

Laurina22

Slobodna,vies,ako som to myslela.V tom zmysle,ze ak jej povedal,ze je p.ca,mala to riesit inak,ako fackou.Vid moj prispevok nizsie.

slobodnaa

fuuu že potrestať :-)) niektoré ženy fakt potrebujú psychológa, však vy sa ku chlapom správate ako matka-syn!!! a pritom sa máte správať ako žena-muž.