priatel na mna zdvihol ruku. neviem ako dalej

Príspevok v téme: priatel na mna zdvihol ruku. neviem ako dalej
Lucie1234567

Prvý krat sa to stalo na silvestra. Hadali sme sa za banalitu, povedal mi do oci ze som pi*a a vrazila som mu. On mi facku vratil. Ospravedlnoval sa ze to bol reflex ja som nad tým rozmýslala a kedze sme spolu boli uz cez rok a nikdy to nespravil predpokladala som ze to bol naozaj "reflex". O mesiac sa to zopakovalo - tiez mi vratil facku. Prisli horsie nadavky za nic zakazoval mi kamaratov ale on si za svojimi chodil. Mne sa to samozrejme nepacilo a hovorila som mu ze to tak nejde. Trval na svojom. Medzi tým sme sa velakrat hadali az raz zavolali policiu lebo ma zacal tahat za vlasy na ulici a ludia nevedeli co sa deje. Pred tromi dnami sme sa pohadali a chcela som ist domov. On sa postavil pred dvere a nechcel ma pustit. ja som trvala na svojom. kricala som po nom a zrazu mi vrazil. domov ma zrazu pustil tak som aj sla. odvtedy sme sa nevideli len sme spolu volali a hovoril ako ho to mrzi ale ze je to moja vina lebo rýpem. velakrat mi klame ze ide niekam s mamou a pritom ide von s kamaratmi. ked mu poviem ze sa chcem rozist tak sa mu to nepaci. som na pokraji sialenstva neviem co spravit ja ho naozaj velmi milujem a zmenit ho uz asi nedokazem. mame za sebou aj krasne chvile je to moja prva velka laska. rozmýslala som ci nepojdem k psychologovi ale neviem co to obnasa. dakujem za akukolvek odpoved

Laurina22

Ja som raz dostala kopanec do zadku taky,ze som vyletela na postel.A raz do mna byvaly hodil ovladac...rozbil sa a musel kupit novy,uhla som sa:-)))

Laurina22

Ja som raz dostala kopanec do zadku taky,ze som vyletela na postel.A raz do mna byvaly hodil ovladac...rozbil sa a musel kupit novy,uhla som sa:-)))

slobodnaa

ale v podstate je ten rozbor správny len vyznieva dosť...
Lucie každopádne veľmi"zaujímavý" vzťah, nadávky, facky...niektoré ženy doslovne chlapov provokujú aby im vrazili a oni potom mohli byť obeťou a chlap tyranom. Tak chlapovi som ešte nevrazila za 1. sa bojím, že sa netrafím :-) a za 2. že by mi to vrátil. V podstate ma také niečo ešte ani nenapadlo urobiť.

keko37

prepac ale keby mne da moja zena facku tiez ju vratim obaja ste drbnuti zial ste :))) nemusis ho hned fackat nejde o zivot ide o hovno a nie hned fackat ja by som ti poviem pravdu keby ma udres zuby vybil pa !!!

0vecka

2 doubledog kazda urcite nie ale drviva vecsina ano....

2 lost podla mna je to presne o tom ked xces prejst a ludia ti zavadzaju tak povies z dovolenim alebo nieco take. ale ked je tam niekto s kym mas dobry vztah tak tu slecnu chytit za boky a posunies. skratka u mna to je o tom ze si nerobim odstup aby som to slovne riesil. osobne si myslim ze vztah je skor o dotykoch ako o tom zbytocne pouzivat slova ked to nieje nevyhnutne. ale v pripade tejto slecny by to asi fakt bolo trapne kebyze mu ona jednu vylepi a on by sa usmial a spytal sa ze co sa jej nepaci...

vies ono teraz si mudry a mozno si najdes zensku a po tyzdni jej hned jednu vylepis. mozno mas idylicku predstavu ze si najdes partnerku a nebudu tam konflitky a vsetko budete riesit s chladnou hlavou a bude sa spravat tak ako ty cakas, ale uvidis zamilujes sa nejaky chalan ju bude ocividne balit obcas chyti za zadok ona sa nebude nejako ani branit povie pred tebou ze ti ju preberie a ona to bude brat ako strandu ty pojdes mozno na sluzobku a ona s tym chalanom na chatu s vysvetlenim ze je to len kamarat a je taky trosku blaznivy a ze nic nehrozi a ze si strasne ziarlivy ze sa ti to nepaci a urobi ti scenu na ulici a potom uvidis ako budes zrazu rozmyslat.

napr som poznal jednu holku nechodil som s nou ale vzdy sa ma snazila vytocit kym som to nejak tak neporiesil. napr ju nehodil do mlaky alebo podobne no a potom prestala na par dni a zacala zase takto niekolko rokov. ja si myslim ze taketo nasilie (kym sa nestane fakt nieco vaznejsie ako zlomenina monokel a tak ) naozaj do vztahu patria...

inaq aby bolo jasne tak neschvalujem nejake utoky na zeny ale fakt v histerickych xvilkach ked padne jedna facka za rok ale ak sa to slecne nepaci tak nech sa s nim rozide.

elsa5.5

niektorým ženám to jednoducho vyhovuje,ale nech sa potom nesťažujú,dávať niekomu facky je za hlavu chytené,ale že jej to vráti ešte viac ak mi niekto nevyhovuje tak sa s ním jednoducho čo?rozídem mužov je nenormálne veľa strácaš s tým pííííp čas....