nemam chut na sex...

Genesis

hihi toto bola velmi ftipna odpoved :) uz davno som sa tak nepobavil :) ze v pribalovom letaku to nie je napisane :)

keby si ty vedela co vsetko v pribalovom letaku nie je napisane :)... ono nie je totiz vo zvyku pisat do pribalovych letakov pravdu :) ... este aj to co tam je napisane je napisane velmi skreslene a zjemnene a od pravdy to ma veeeelmi daleko :)

farmaceuticky priemysel je kolos ktory denne zaraba miliardy :) jednoducho predavaju svoje produkty ... ich cielom nie je pomahat alebo informovat spotrebitela o vsetkych uskaliach ich produktu :) .. ich cielom je predat :)

Lili2470

ano uživam antikoncepciu,ale v pribalovom letaku nieje nechutenstvo k sexu,mala som predtym inu a vtej to bolo napisane,ale teraz čo beriem,tak to tam nieje..

Genesis

vela zien s tym ma problem a aj muzov .. i ked ti nestracaju libido po porode :) ... len velmi malo sa s tym da robit sam som podobne zazil a vela som okolo toho studoval ... dokonca som bol u 3 sexuologov ale ako vzdy lekari mi ani v tomto nepomohli

ak mozem poradit tak:
1. vela surovej stravy
2. psenicne klicky
3. aerobna aktivita dva - tri krat do tyzdna
4. manzel nech na teba netlaci so sexom pretoze sa u teba moze vyvinut averzia
5. mal by sa viac tulit a dlhsie predohry
6. studena sprcha a otuzovanie
7. sem tam ocistna hladovka
8. pre istotu dat si spravit krvne testy a hormonalny profil
9. nepapat antikoncepciu a antidepresiva najlepsie nejest ziadne lieky

adadka

Lili

neužívaš náhodou, alebo nezmenila si v poslednom čase antikoncepciu?
Aj z tej býva nechuť na sex. Osobná skúsenosť.

Lili2470

ja som po druhom porode rok a pol... muž ma stale pritahuje,ale ja proste nemam chut na sex,ale chcela by som... a neviem čo s tym...asi s tym ist ku gynekologičke..

User_37597

urcite je vela zien s tymto problemom..
niesi jedina a je to dost normalne ze po porode stratis na urcitu dobu lybido.telo preslo porodom co neni jednoduche ani pre psychiku a ani pre telo aj napriek tomu ze si neni prvorodicka.