Sex za skusku?

Príspevok v téme: Sex za skusku?
mima832

Studujem na vs a mam "problem" s jednym profakom. Mala som u neho cely rok seminare,ale nic zvlastne som si na nom nevsimla. Na hodinach bol prisny,ale mily a nemam pocit,ze by si mna alebo ine dievcata viac vsimla. Avsak teraz ked som u neho bola na skuske,tak bol cudny. Prvykrat (uz som u neho bola dvakrat a dvakrat mi skusku nedal)uz ked som vchadzala tak mi presiel rukou po zadku(neriesila som to,lebo som si myslela,ze to bola nahoda,stal vo dverach a ja som sla okolo neho velmi blizko),potom ked som si robila pripravu ma chytal za stehno a za rameno(bolo mi to trochu neprijemne,ale vyzeralo to ako priatelske gesto ktorym sa ma snazi povzbudit)no a potom som zacala odpovedat...vedela som cele skripta aj prednasky aj zakony a aj tak mi tu skusku nedal!!! Povedal,ze to bolo dobre,ale ze mam prijst znova kvoli malym zavahaniam(tie zavahania sa tykali toho,ze som asi casto pouzivala slovo hmmm,ale inak som hned pokracovala,len to sa neda uplne suvisle hovorit,aspon podla mna) Povedala som si,ze fajn, ved na skole je zname ze je prisny a malokomu da skusku,takze som nejak neriesila a povedala som si,ze nabuduce pojdem k niekomu inemu. Druhykrat, ked som prisla na skusku skusal on aj jedna doktorantka,ona vyvesila papier s menami ziakov co mali v ten den skusku urobila ciaru a zapisala sa ku druhej polovici ziakov(teda ich mala skusat ona)a jeho zapisala na prvu polovicu. Lenze ked prisiel on,tak povedal,ze druha polka k nemu a prva ku nej(hoci to uz predtym bolo rozdelene!!!).Tak druhykrat ked som k nemu vosla,potiahla som si otazky a este som si ani nestihla sadnut uz stal pri mne a zacal ma zdrbavat za to,ze ako som oblecena(mala som sivu suknu a ciernu bluzku s dlhym rukavom a lodicky) Tak som sa ho pytala,ze co na mne je zle a on povedal,ze ta bluzka,ze cierna sa nehodi a ze je teplo,ze by som nemala nosit s dlhym rukavom a potom mi rozopol dve gombicky z tej bluzky!!!Ze aby mi nebolo teplo. Uz som sa bala,zapla som si ich hned spat...co ho asi nastvalo, lebo ked som zacala odpovedat ani mi nedal sancu hned sa ma zacal pytat nejake veci o ktorych som nikdy nepocula ,co neboli ani v skriptach ani v prednaske...evidentne mi chcel ukazat,ze to dobre neviem a znova ma vyhodil s Fx. Pozajtra mam zase skusku a bojim sa,ze znova pojdem k nemu. Aky je vas nazor? Namyslam si,alebo je toto sexualne obtazovanie???

User_37597

kks ja by som si prisaham bohu vzala aspon nejaky diktafon so sebou a snazila sa nacapat na hruskach a potooooooom,potoooooooom by som to predala do noveho casu lebo policia sa na teba vysere kdez to ked to bude v novinach tak bude skola "ociernena" tak ho vykopnu jednoznacne...uchylak stary smradlavy...fuj...cele zle

Scotch

no podla mna ti profesor nema co rozopinat gombiky.. aj keby si mala rolak na seba tak do toho jeho nic nie je.. podla mna je to dost cudne a ja by som to urcite tak nenechala.. dovoluje si to preto, ze este nikto nic nepovedal a vsetci su ticho.. a po druhe, ty si mozes sama vybrat na poziadanie skusajuceho.. ked skusaju dvaja mas pravo si vybrat toho druheho..

mima832

Co ja viem? Nepytala som sa ho...mozme mat tak 35-40 asi,ale vazne neviem. Nemam odhad na vek,moze mat aj od 30-40,fakt neviem.

doubledog

vyzera to tak, ze po tebe ide :)
daj si nabuduce nieco odvaznejsie, uvidis ako zareaguje
mozno tu skusku aj dostanes