Antokoncepcia a tehotenstvo

jaankaaaaaaa

keby si si ho precitala cely tak ako pises, tak by si urcite nasla aj to naco sa tu pytas. a po dalsie ak mas normalneho gynekologa, urcite ti o tomto hovoril

Perlička

Ja som si ho čítala celý, to je samozrejmé, len som to tam nejak nevedela nájsť, preto som sa obrátila sem na túto stránku :-)

jaankaaaaaaa

sak ja som ti poradila ako si to zistit - pomohla som ti, nechapem co sa rozculujes.. a ten letak by si si tak ci tak mala povinne precitat

Perlička

jaankaaaaaaa... Ak si si nevšimla, tak ja potrebujem pomoc a ak mi pomôcť nechceš práve ty, tak neodpisuje prosím ťa na môj komentár, nestojím oňho! Ďakujem :-)

Perlička

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať ohladne niečo antikoncepcie... Má sa brať 21 dní a potom 7 dní oddych, len by som chcela vedieť, či počas tých 7 dní môže byť pohlavný styk(bez ochrany) aj keď nebudem užívať tablety? Ďakujem pekne za odpoveď :-)

aluss

moja sestra otehotnela a brala antikoncepciu, samozrejme pravidelne...dokonca si ani nemohla bábo nechať, doktor jej odporučil ísť na potrat lebo bola veľká pravdepodobnosť že by nebolo zdravé bábo pri takej silnej antikoncepcii...ale to je asi viac menej náhoda, nechcem strašiť

mataBB

petra ziadna farmaceuticka spolocnost nenapise, ze antikoncepcia je na 100%...takto sa chrania pred potencionalnymi zalobami...

radana21

celkom ta chapem,ja som zacala uzivat hak po narodeni nasho syna a po prvom styku som panikaria viac nez pred ozajstnym otehotnenim!aby som sa ukludnila isla som si kupit test a ten bol samozrejme negativny!
hak uzivam skoro 6 rokov a stalo sa par krat ze som si zabudla dat tabletku,alebo ked som bola chora a uzivala som silne antibiotika....
a zatial som neotehotnela;)
no ked mi bola zmenena hak a moj cyklus sa totalne nabural a zmenil par krat som si isla kupit test a ten bol vzdy negativny....
no a stretla som sa s tym ze zena po ukonceni uzivania ked chcela otehotniet neslo to hned dokonca sa to da ratat na par mesiacov...
co mi z toho vychadza ze hak je ozaj spolahliva!!!