hospitalizacia - psychiatricka liečebna

Príspevok v téme: hospitalizacia - psychiatricka liečebna
lubosddd

mam dosť zavažny problem trapi ma extremna uzkosť, derealizacia, depresia, slaba pamať, vnímanie a všetko dokopy. a u psychiatrov si nevedia rady. v niečom mi pomohol rispen. ale uvažujem o liečení . mam len 23 rokov. a chcem sa dostat taky aky som bol. je to vôbec môžné . ja prežívam zo dna na den. a ked pride do toho uzkosť neviem nič vykonať, ledva odpoviem jednym slovom. tak vas prosim o radu kde a či je to vhodne isť na taketo liečenie. som z okolia nr

lubosddd

inak pracujem ale ako vravim zo dna na den . a keby nemam taku silnu vôlu ako mam . a vždy som vydržal do posledneho tak už v praci niesom. ale už nevladzem

lubosddd

chodim k psychiatrovi. ale nejak mi nevedia pomôcť. jeden liek na uzavretosť a vnimanie mi pomaha.. ale na tu uzkosť a derealizacia..moc nie.. neviem už ozaj čo mam robiť v šahach je že vraj dobry psych. tak tam este skusim

lubosddd

no mal som v puberte akne a to som nemal veru jednoduche detstvo som mal dobre. to znamena že ta uzkosť bude navždy? ja už nevladzem takto žiť!!!

svet 21

Neviem,pracuješ,alebo študuješ?Podľa všetkého by si mal navštíviť lekára.Porozprávaj mu ako sa cítiš a ak je to dosledok alkoholu,tak sa určite daj na liečenie.Si mladý a všetko máš pred sebou,škoda by bolo ,aby si skončil ako troska.

Lululu58

Alk je psychostimulant a po case vyvolava uzkost. .to je z toho a detstvo a pubertu si asi tiez nemal jednoduche

lubosddd

to bolo tak tri mesiace som pil potom mi začalo byť už zle. tak som prestal...vtedy začala nejaka depresia som sa z toho dostal po čase a teraz už je po roku ovela silnejšia... pil som aj pol litra tvrdeho denne