Francúzsky íl

izamila

Ahoj, píšeš že ho užívaš rok. Dúfam že nie bez prestávky. Je výborný na očistenie a mineralizáciu organizmu, ale treba dodržiavať návod. Viď www.nobilis-tilia.eu
Max 3 týždne vkuse, potom pauza. Je to kvôli tomu, že okrem toho že viaže škodlivé baktérie, viaže aj tie dobré. Poslali mi k nemu aj letáčik na mail, na čo všetko je.

Domculiatko

Mám skúsenosť presne s ultrajemným fr. ílom i zelených fr. ílom od nobilis tilie- zatiaľ perfektné, drenáž skutočne funguje. Užívam íl takmer rok, ráno a večer čajovú lyžičku do 3 dcl. vody, nechať odstáť tri minúty- vypiť po usadeniny (polhodinu pred jedlom). Treba aj počas dňa vypiť zhruba 2 litre vody, aby všetko svinstvo z čreva išlo von. Íl naviaže mŕtve parazity, spodiny tráviaceho metabolizmu, je to dobrá prevencia pred vznikom rakoviny hrub. čreva. Íl ma veľmi široké využitie aj v kozmetike. Schudla som cca 2,5 kg (spodín) užívaním ílu a úpravou stravy za dva týždne. Veľmi pekne o íle informuje tento článok: -odkaz odstránený-

Slobodna

už som si o tom niečo študovala ale zatiaľ som ho nevyskúšala. V podstate všetky tieto produkty fungujú na princípe- šmirgeľ na črevá od rôznych usadenín. Osobne mi to príde trošku drastické a uprednostňujem detox stravou, bylinkami a riadim sa lunou.