Policajná škola

mm240

bebkabb, prosim ta, nemozes mi dat na teba nejaky mailovy kontakt, prip. skype, chcela by som sa nieco spytat mimo fora...dakujem

RoboPO

Zdravím všetkých, george303 daj mi email, pošlem ti svoju žiadosť ak chceš pozrieť, len jednoduchá- oslovenie, adresa, Vec:, 1-2 vety, s pozdravom... :) Spolu s prílohami som to zobral do obalu a odniesol :).
PS: ide tu niekto teraz 12.1. do KE na testy z PO?

Filthy

Tuto na fore to urcite niekde je ja som to mal fajnovucko napisane ale bohuzial som to omylom z pocitaca vymazal inak by som to sem hodil

george303

No ved a otom hovorim zrejme kazdy podal svoju ziadost inak a v inaom zneni tak chcem vediet ako sa to robi ... Jeden mi povie ze staci iba tak a druhy ze treba aj to aj to ....

Filthy

Ja som moju ziadost odniesol na okresne na podatelnu pekne osobne mal som k tomu este zivotopis, motivacny list, maturitne, a vypis registra trestov som pedant :D

george303

Aha ... A teda ziadost ste normalne napisali a vytlacili na papier na druhy papier zivotopis zlozil, vlozili do obalky a poslali na krajske riaditelstvo ?? Na obalku ste nepisali nic extra ?
Alebo e-mailom alebo ja fakt neviem:D poradte :D