Policajná škola

mm240

bebkabb, ten papier uz mam a beham po tych jednotlivych vysetreniach, myslela som to tak ci este aj ten posudkovy bude nieco robit...alebo iba prehodnoti vysledky jednotlivych vysetreni+moju zdravotnu dokumentaciu

bebkabb

mm240 - dostaneš papier, kde budeš mať pre obvoďáka čo ti má dať spraviť - krv, rontgen, ekg, zubné, ženy gynekologické, a potom so všetkými výsledkami ideš na kraj k posudkovému lekárovi a on zhodnotí podľa výšledkov, či si schopný alebo nie. Hádam som na nič nezabudla.

Filthy

10. januara mno ja to berem dost vazne :D lebo mi natom zalezi ...ale zas nebudem si tam natom ulietavat pokusim sa byt co najviac v pohode ...a vyplnovat to hlavne za seba ...aj ked sa to lahko hovori nervy mam dost :)

bebkabb

george - to sa mýliš... pri tých psychotestoch určite ide o odpovede... Keď som robila psychotesty, tak pri tých posledných osobnostných testoch pri nás nik nebol, občas sa prišiel psychológ opýtať, či nemáme nejaké otázky a nejasnosti, a počas testov robil s nami psychológ aj osobný pohovor.

george303

Podla mna na tych psichotestoch ani tak velmi nejde oto ako na tie otazky odpovedas ale skor oto ako sa pri tom spravas je to vela otazok a pozoruju ci to zvladas psychicky ci niesi velmi nervozny unaveny atd atd ...