Policajná škola

bori.s

bebkabb: nevravím, že nie sú ženy v Zbore potrebné, ale tak určite nie v uliciach... ich mužskí kolegovia väčšinou bývajú potom "strašne radi" ak ich majú po svojom boku a nedajbože sa niečo zomelie... (nevravím o komplet všetkých, jasné že sú výnimky)

LiPo

Bori.s ja som momentalne na skole a natupilo na do behu cca 90 a z toho tusim 5 alebo 6 bab takze to tak asi nebude...

bebkabb

bori.s - nemyslím si že je až toľko žien policajtiek. V našom meste na stanici nie je žiadna žena. Myslím si že vo väčších mestách ich je viacej, ale tak aj ženy sú potrebné, nevravím že sa hodia na všetky posty.

bori.s

Filthy: hlavne ja som sa pred mesiacom rozhodol, že sa chcem stať policajtom a odvtedy tu pravidelne spamujem toto fórum sprostosťami a zbytočnými otázkami, ktoré už boli tisíc krát zodpovedané :-)) Pripomína ti to niečo? (nezabudni mi vulgárne vynadať)

Filthy

bori.s mno ja mam pocit ze si trosku zakomplexovany a mas potrebu sa na tomto fore do kazdeho obuvat, ja co som bol na fyzickych bolo tam asi 7 bab z toho 4 boli uplne vynikajuce lepsie ako niektori chlapi co tam boli uplne vymakane baby.Hlavne ze ty si v zbore ne ??? :)

bori.s

bebkabb: ja mám práveže pocit v poslednom čase, že v zbore je viac žien, než chlapov, ako pozerám po uliciach a tých 150cm (aj s topánkami) vysokých policajtkách. Asi je to nový trend, treba do PZ dnes hlavne zapisovateľky pri prípadoch, takže nemyslím si, že ťa neprijali, lebo si žena. Niekedy toto neexistovalo, že v uliciach ženy... a neverím, že je to zvýšeným záujmom (od srdca) u žien o túto prácu... Skôr, keď sa nedarí nikde zamestnať a mám náhodou ujka, tetku, strýka známeho, tak dneska je "in" natrepať sa do PZ a tiež vďaka soc. benefitom. Nehovorím, že je to vyslovene u každého tak, ale 90% ľudí v dnešnej dobe tam ide práve pre toto a to mi nikto nevyhovorí! A to je smutné...

bebkabb

Vie niekto, aké je ubytovanie v škole v KE? Aké sú izby, koľko je na izbe ubytovaných a aké sú sociálky.

roxiiino

v škole je to ako v škole. dostávaš známky z odpovedi, písomiek, vyriešení modelových situácií a podobne. ako v škole. každý deň je vyučovanie 8 hodin okrem piatku. Piatok sa uči do pol 2 tuším