Policajná škola

Filthy

bori.s a moja mentalna vyspelost je nadpriemerna, nehraj sa tu na farizeja a nemoralizuj ludia robia horsie veci ako nadavaju ;) a prave preto sa hlasim do zboru :)

Filthy

Nemcina sa da mat na strednej jeden rok ak vymenis skolu na ktoru chodis a nenasiel si sa v tom :) A to ze sa vyjadrujem vulgarizmami alebo expresivami vo volnom case a na anonymnych forach je uplne ciste moja vec :) nepisem nikomu tie vulgarizmy ani nikoho na tomto fore neurazam

bori.s

A ešte mi vysvetli, aby som ťa nemal za totálneho hlupáka, ako sa dá mať na strednej škole nemčina len jeden rok...
Prihlás sa opätovne za Základnú školu a nie za policajta, pretože tvoja mentálna vyspelosť tu na tomto fóre, hovorí za všetko.
(prípadne ďalšie vulgarizmy si nechaj pre kamarátov, alebo na doma, tu na ne nie je nikto zvedavý)

bori.s

špinavý: všímam si ťa tu už dlhšiu dobu a si maximálne trápny, robíš zo seba neuveriteľného blbečka. Buď si tak blbý, alebo máš iba 11 rôčkov. Tie vulgarizmy to len potvrdzujú, že si ešte poriadne primitívny! Ty fakt chceš byť policajtom?! No, boh nás ochraňuj... (toto by asi mal niekto vidieť) ;-)

Filthy

Sorry za vulgarizmy :D ale ma to nasralo :D ked nemcinu som mal jeden rok na strednej a nevedel som z nej ani polslova povedat :D

Strejdo

U nás v triede to bolo zase tak, že boli iba 7 nemčinári, čo je málo, preto teraz musia chodiť na angličtinu, pričom jedna polovica študentov z celej triedy chodí na pokročilejšiu anglinu a druhá polovica na začiatočnícku. Na začiatočnícku chodia tí, ktorí z angličtiny nematurovali a nemčinári. Je to trochu na hlavu postavené, keď nemčinár má za 6 mesiacov zvládnuť angličtinu na takej úrovni, ako pokročilejší angličtinár. Ak obolo spomenuté, na škole sa kladie dôraz na iné predmety, ale aj angličtina je dosť náročná.
A čo sa týka predmetov, ktoré sú na škole, tak sú to Poriadková polícia, Dopravná polícia, Kriminalistika, Právo, Strelecká príprava, Telesná príprava, Etika, Psycholôgia, Zdravotná príprava (iba vo vstupnom module). Išiel som približne podľa dôležitosti.

cakatelik

ale blbost, ono to je tak ze vsetkych studentov z rocnika rozdelia na polovicu.na nemcinarov a anglictinarov.a ak sa stane ze v danom behu je viacej anglictinarov tak jednoducho musia nejaki ist do triedy kde sa bude ucit nemcina aj ked nevedia ani ceknut po nemecky. skratka aby boli rozdeleni 50% nemcina a 50% anglina. treba si uvedomit ze za 6 mesiacov sa neda seriozne naucit cudzi jazyk.doraz sa tam kladie na ine predmety