Policajná škola

abarthhh2341

Caute. Studujem na gymnaziu v PE a dalej planujem ist na akademiu policajneho zboru v Bratislave. Docital som sa, ze prijimacie konanie je iba podla priemeru znamok zo strednej skoly. Chcem sa Vas teda opytat ci sa budu robit aj fyzicke testy a psychotesty. A co presnejsie studujete vy, ked robite fyzicke testy? Dik za odpoved, velmi mi to pomoze... :)

www.akademiapz.sk

Rotmajster**

Návrh po rokovaní vlády je taký, že sa to bude týkať len tých čo prídu do zboru po prijatí novely 328.Nárok na výsluhový dvôchodok nebude po 15 rokoch ale zvýšený na 25.

video.markiza.sk

Rotmajster**

tvnoviny.sk

Pridávam aj link chlapci spomína sa tam aj ,že sa do konca volebneho obdobia.
Asi najskvôr sa to rozbehne áž 2012 aj to len na miesta ktorý idú do výsluhového dvochotku...

cops

strejdo ano tych som myslel, ktori odchadzaju k 1.1.2012 a dalsia vec, keď mám dávno po pohovore a v septembri idem na fyzicke tak tam nepojdem? pride mi zamietnutie, či ako si to myslel?

Strejdo

marwik, ale ty si iný prípad, ty už máš prijímacie konanie úspešne za sebou, takže tých, čo majú už všetko úspešne za sebou, tých by mali ešte prijať a poslať do školy, ale už nebudú robiť prijímacie konanie s novými žiadateľmi, ktorí ešte nemajú za sebou ani informatívny pohovor alebo info majú, ale ďalšie previerky nie. No pre istotu radšej zavolaj rovno na personálne a tam sa opýtaj.
cops o akých stovkách hovoríš? Veď sa preto neprijímajú noví uchádzači, lebo stavy sú plné. Či máš na mysli miesta, ktoré sa uvoľnia k 1.1.2012, keď odídu starí policajti do dôchodku?