Policajná škola

cops

Ale ludia v januari potom musia otvorit behy aj v ke aj v pk, to neni mozne aby odstavili školy a tie stovky policajtov chcu ako nahradit?

marwik

To fakt? :-( Konecne som sa dostal, teraz cakam na nastup a prave musi byt zakat prijmat novych.
Strejdo prosim ta, vidim ze ty si tu najskusenjsi, podla teba to je ako?Ako to vidis ty? Myslis ze nemam sancu sa dostat do skoly este do konca tohto roka?

janko 234

STOP PRIJIMANIA POLIICAJTOV AJ HASIčOV !!! koniec do konca roka vobec nebudu prijimat dneska som bol na personalnom v Košiciach lebo mam tam sesternicu ktora robi Krajskej riaditelke zastupcu a pitala sa šefky že do konca roka ani jedneho policajta neberu to by sa muselo daco vazne stat aby zobrali..je to v Riti lebo aj ja som chcel ist takže vsetko budu zamietat na pohovori budu volat ale dalej nič...

cops

nejak som nepochopil ten zakaz prijimania, že už len na volné miesta ved aj doteraz sa prijimalo len na volne miesto nie? do skoly sa nastupovalo s tym, že osoba bola zaradena na dane tabulkove miesto

Strejdo

No uvoľniť ťa ťažko uvolnia, lebo študuješ, ale berieš aj prachy. No v piatky kočí škola okolo obeda, takže mal by si stíhať aj diaľkové popri tej škole.

Ináč určite ste už všetci počuli dnes v správach, že minister vnútra zastavil prijímanie do PZ a HaZZ, takže teraz posielať žiadosti je na 99 percent zbytočné. Prijímať sa bude len na uvoľnené miesta, keď niekto pôjde do civliu, ale to veru veľa miest nebude, lebo každý čaká do konca roka na odchod.

capricorn

strejdo mam este otazocku:)
ked ma prijali externe na vysku bude to problem zmaknut popri tom?mam namysli policajnu skolu nastup,uvolnenie na skusku atd...