Policajná škola

fros

Takže keby to bolo dačo s prechladnutím, tak je to vpoho?Či musí to byť všetko na 100%?
No skúsim tam v pondelok zavolať-obvodnej lekárke.

roxiiino

možeš mat hocičo mal si sa spýtat čo to je možno to boli pečenové estsy alebo niejaké hodnoty si mal zvýšené a nevojdeš sa do normálu. možno aj niečo s prechladnutím tažko povedať

fros

Pod pojmom nevyzeral, som mys. tak že niečo nemám v rozbore moču v poriadku, infekcia alebo dačo také,tak že či to náhodou nebude z toho že som bol nachladnutý.

bori.s

na to si sa mal pytat lekarky. Antibiotika by nemali mat vplyv na moc. Zalezi na tom, co je v tom moci obsiahnute, nie ako vyzera.

fros

Chlapci,mám za sebou lekársku prehliadku,lekárka mi oznámila že moč nevyzeral dobre,môže to byť z toho že keď som odnášal moč tak som bol prenachladnutý a je to spôsobeny tym?
Povedala mi že mám priniest znova moč ešte raz. Teraz mám antibiotiká, tak neviem :-/

bori.s

väcsinou tam idu taki borci, co doteraz ani netusili, ze chcu byt policajtmi, zo dna na den sa zobudia a ZRAZU z cista jasna v sebe objavia lasku a tuzbu pracovat pre dobro druhych :-))... oslovia ujka, stryka, tetu, krstnu... no a su tam.

bori.s

to pedro. Jasne, ze je to o tlacenkach dnes. To nie je o nejakej laske a oddanosti sluzit pre tento stat, 80-90% novych policajtov tam dnes ide kvoli kalkulu, vypocitavosti! A spravidla takto zmyslajuci sa tam povacsine velmi lahko aj dostanu. Tych zvysnych 10-20% chudakov si to vsetko musi oddriet a k policii sa dostane vacsinou po dlhom case, skusani s povolenymi nervami.

pedro 434

to je fakt smutne jake tlačenky sa dostavaju teraz ku policii to je nemožne mam znamého učitela na policajnej škole a hovoril ze to je horor jaky su tam vymetenci uz to nieje kto chce ist k policii ale vsetko je o tlacenke a znamosti moj kamarat chce ist uz 2ROKY a nic a niekto sa tam dostane poctivo"" za 3tyzdne jak jedna nemenovana osoba ktora nema ani sajnu co je to Policajny Zbor tak asi tak je to v sučastnosti na Slovensku.

roxiiino

marvik lenže ty ked pojdeš k lekárovi s výsledkami on ich pošle do bratislavy posudkovému a odtial príde výsledok približne do dvoch týždnov na kraj či okres. takže by som si pohol ked to chceš stihnut:)