Policajná škola

marwik

No to iste..
Nerob so mudry a radsej mi odpovedz na moje otazky.
Myslis ze keby bola tlacenka tak by som sa tu aj vobec na nieco pytal? Asi tazko..

Ale-x

Co, som zarezal do ziveho? :-) Vsimam si ta tu v poslednych dnoch, ze si sa nejako rozpisal, no bol som ticho, ale taka mala rada... skus si to, co pises, ked uz to nevies plynule sformulovat bezchybne, aspon potom po sebe precitat a dodatocne opravit, lebo potom si moze niekto o tebe pomysliet, ze akym zazrakom sa ti podarilo prejst cez pisomnu previerku ;-)
jedine, ze tlacenka zauradovala, aj tak sa da dnes dostat do PZ... tvoj pripad? ;-)

Ale-x

spomYnana? Hovoris, ze si uz presiel cez pisomnu previerku? Hanba ti, len tak btw. Napíšeš pár slov a aj v tých hrúbka, že až oči trhá...

marwik

Kolegovia este by ma zaujimala jedna ven, bola tu spomynana alergia,ja som alergicky na penicilin mam v zdravotnej karte teda napisene alergia na penicilin s otaznikom, co myslite mal by to byt problem?

roxiiino

bratu to ti neviem poradiť to si nejako vysporiadaj sám. pretože ony ti možu zavolat kludne den pred nástupom že zajtra nastupuješ a musíš prist tam a tam. ...

marwik

No pekne,a ja som sa uz tesil ako teraz-jul nastupim.. takze este si "trosku" pockam..
Myslis ze by bolo dobre ak by som si tam stale volal, ci oni ma budu dostatocne informovat dopredu?V V praci som nikomu nic nepovedal,a bojim sa ak mi povedia ze mam nastupit napr. za dva tyzdni tak bude zle lebo som ich v cas neinformoval, tak teraz fakt neviem.

Davvy

Čavte vedeli by ste mi poradiť? Mám isť na inf. pohovor na KRPZ. V ich odpovedi na moju žiadosť mi napísali všetko čo si mám so sebou priniesť ale na minv.sk píše ešte, že v prijímacom konaní sa predkladá napr. aj životopis alebo výpis z registra trestov. Teraz neviem, či si to mám ísť vybaviť alebo ešte nie keď to tam nepíše. dik za odpoveď ;)