Policajná škola

eco

Ahojte chcem ist pracovať do policajneho zboru v minulosti som spravil jednu vec ktora ma trapi nafotil som akty mna by zaujimalo ci je to dôvod na prepustenie dakuje velmi pekne za odpovede

Steel

jj, to len ty aj havana ste (budete) ti jedini pravi poctivci...
aspon si ale nacrtol, kvoli comu si, resp. chces byt v zbore... nastastie nie vsetci su taki. Potom ale takato zumpa, co je tam z vypocitavosti a preto, lebo inde sa neuplatni (a moze mat titulov kolko chce - nie je mysleno osobne len na havanu) zabera miesto serioznym uchadzacom.
Si precitaj nizsie, napr. Strejdo aky mal plat a soc. vyhody, predtym nez isiel k PZ a potom o kolko prisiel... Takze nemel nezmysly, ze tam kazdy ide len kvoli tym vyhodam... nie kazdy je totizto ty.

george303

Ja len nechapem co sa tu vsetci hrate nato ze kto chce ist do zboru z vypocitavosti a kto z inych dovodov :D Samozrejme ze vsetci tam chcete ist kvoli socialnej istote tak sa tu nerobte aky vi chcete byt poctivi policajti ....

Steel

Presne tak, cops ma pravdu! To, ze ma niekto vysoku skolu, pri PZ vobec nie je vyhoda, skor naopak, povedal by som. Pretoze takych karieristov tam oni maju nespocet, co by ich postupne radi vytlacili z ich teplych miestecok a prave toho sa oni boja, lebo vysokoskolak ma ine ambicie, neuspokoji sa s nejakym podradnym miestom. A nikde nie je napisane, ze za to, ze ma sleckna vysku - urobi skusky. Napr. poznam pripady, kedy uchadzac s obycajnou maturitou porobil psychace uplne v pohode a vysokoskolak pohorel.
A zeny pri PZ ked uz, tak niekde v kancelarii v administrative, urcite nie niekde v uliciach, pretoze pred nimi nikto nema respekt a tym padom ona je tam uplne do zbytocna, do poctu, na okrasu. Ked sa nieco zvrtne, kde treba pouzit aj silu, tak vsetko riesi kolega policajt, na nom to je, ona v uzadi niekde so zapisnickom. Tak to jednoducho je, moze si hovorit kto chce, co chce!

cops

ženy nemajú čo robiť vo výkone a tobôž nie také čo vyštudovali a nemaju kam šprtnúť....čo som videl na pohovore čerstvé absolventky VŠ, slečny Mgr tam prišli ako namyslené husičky(asi si mysleli, že sa z nich komisia pos...), potom odchádzali s dlhým nosom, ked nepostúpila ani jedna do prijímacieho konania, bola to radosť kukať pred budovou ako nadávali aké maju oni tituli a nevybrali ich.

Steel

"keby som chcela vediet nieco o psychotestoch tak tiez napises nech si precitam cele forum..."
No a ako by bolo? Dnes sa pytas na temy na pisomne testy, zajtra by to bolo o psycho testoch, potom fyz. dalej ako je u lekara a dalsie hluposti.
Mas teraz cas, tak pekne si vsetko najdi sama, este nie si v pozicii, kde nieco mozes ziadat... a to aj napriek titulu z nejakej Socialnej praci :-)))

Steel

"samozrejme ze sa chcem dostat do sluzobneho pomeru a mat istu pracu s dobrym platom a mat sa v zivote dobre.."

Staci mi, viac mi ani netreba! Si si ale ista, ze tym, ze sa k zboru dostanes sa v zivote aj dobre mat budes? Taki ludia idu k PZ presne z vypocitavosti, nie preto, ze ich to bavi a potom to pri zbore aj tak vyzera. Takych tam je neurekom, lenze potom su ludia, ktori by za to dali aj neviem co, aby sa tam dostali, ale zaberaju im miesto ludia ako havana a spol. Tak to dnes funguje v nasej spolocnosti.
je mi na grc z toho, skoda sa dalej vyjadrovat.
Potom, ked budes robit obycajnu, radovu policajtku, niekde v poriadkovej sluzbe a sa ti bude zdat, ze je to nekompetentne tvojmu vys. vzdelaniu, tiez tam budes plackat, ze nie na to si studovala, aby si robila podradnu robotu, ze ty si si predstavovala, ze pojdes rovno za minimalne plukovnicku?
Sa spamätaj, dnes ma uz kazdy druhy v ruke vysokoskolsky diplom, ale nemoze kazdy robit to co chce vo vysokych funkciach, rozkazovat a pori tom si lakovat v kancli nechty :-))

hawana.30

Strejdo, preco dalsia co by chcela vsetko na zlatom podnose? keby som chcela vediet nieco o psychotestoch tak tiez napises nech si precitam cele forum... temy som si citala, nasla som tu nejake ale z roku 2009 a zaujima ma ci sa opakuju alebo su stale nove to je asi tak vsetko