POtlač na uterák?????

Príspevok v téme: POtlač na uterák?????
emmilly21

ahojte, prosim poradte...priatel bude mat 25 a chcela by som mu dat nejaky vynimocny darcek...jazdi na kamione a chcel by uterak s potalcou kamionu alebo niecoho pekneho, nechcem mu dat takyto darcek, ale rozmyslala som ze si zrobim nejake pekne eroticke podotykam mierne eroticke foto a dam mu to spravit ako potlac na uterak...myslim ze to robia...nemate s tym niekto skusenost co to stoji???

emmilly21

ja tam nebudem uplne hola, ani nebude nic vidno len nahe telo, mozno v spodnom pradle...nie tu dilemu mam vyriesenu pojde to dat urobit kamoska...:-))) ja by som to neprezila...ja pojdem len zistit ze co kolko stoji, ak sa da tak vybrat farbu uteraka a tak...myslim ze to ide o metre...takze bude to trosku drahsie ale nevadi ma 25 tak chcem ho niecim potesit vynimocnym a toto je super napad...ved on chcel sam taky uterak ale s kamionom alebo s nejakymi babami ale to radsej nie, nech ma tam mna,...on mi sam povedal ze by chcel aj moju fotku ale vie ze to nespravim....tka takto ho aspon prekvapim...a budem originalna...:-)

sunnysweetie33

katika88..ved ona nebude naha..len mierne eroticka foto :) nech ho to dostane :))) to bude dobreeee..potom napis,ci si to zrealizovala a reakciu draheho :)))

jamka

emmilly21 - vdaka za odpoved, a myslim, ze ten uterak s Tvojou fotkou bude zdaleka lepsi ako s kamionom. Podla mna ho to potesi. Drzim palceky...

emmilly21

spravia ti to KATIKA za dva dni...takze super...ja som bola velmi spokojna...ale dones fotku na cd...lebo inac to musia z fotky skenovat a zato je priplatok a je to menej kvalitne...

katika88

No akoze dobry napad s tym uterakom ale nebudes sa troska hanbit ze cudzi ludia uvidia tvoje eroticke foto ked to budes davat vyvolavat a potom na ten uterak potlacit dat?Lebo mne by to bolo trocha blbe.

emmilly21

KATIKA vo fotolabe kodak...urcite to spravia vo vsetkych pobockach...a co povies na moj napad s uterakom??priosim dajte mi vediet...chcem mu tam dat vlastnu fotku prcitaj si prosim ta vsetko co som pisala abvy si vedela aku fotku...dik