Co ste citili na zaciatku tehotenstva?

Weva

blondula - tak to je ako zo zlej prirucky - chuda - dost si si vytrpela a tesi ma, ze napriek tomu si materstvo nezavesila na klinec :)))

ja som nevracala ani raz, a myslim ze ani nalady som nemala - ale ta unava - ako vrece sa kazdy den odvleciem z roboty a o 21-22:00 uz lezim s knizkou v posteli :)

blondula

zle,zle,horsie,priserne a bolo uz aj tak,ze som si radsej zelala aby som ani tehotna nebola :-(((( 4 mesiace v kuse zvracanie,zo vsetkeho,nic som nemohla zjest a napinalo ma aj na lacno :-(((( strasne krce v podbrusku,rapidne schudnutie :-((( ale zevraj vsetko v norme,az na zle krve testy :-((( to som bola v Spanielsku,na Slovensku ma dali kopy a ma konecne zacalo bavit ze som tehotna a hrozne som sa tesila :DDD a to nehovorim o tehotenskych "vybuchoch",hroznej unave,neustale sa mi chcelo spat a palenie zahy ma trapilo az do porodu.spavala som asi na 3 vankusoch :-((((( .... a i napriek tomuto vsetkemu som odhodlana mat este v buducnosti dalsie miminko,lebo byt matka je to najkrajsie co moze zena prezivat !!! ..... nechapem,ako niektore zeny ani nevedia,ze su tehotne :DDDD

titi...

Nepohoda,sem tam bolesti ako pri blížiacej sa menštruácii,únavu,ale najmä výrazne boleli prsia,aj na mierny dotyk....

aneee

mne uz 4ty tyzden meskaju, az pred tyzdnom mi vysiel pozitivny test-dovtedy niekolko negativnych...bolia ma prsia, ale aj podbrusko, ale gynekolog mi po vysetreni povedal, ze maternica sa mi vobec neroztahuje, podla neho tehotna nie som...uz vobec neviem, co sa deje.

Weva

mna zo zaciatku bolelo podbrusko ako ked mam uz uz dostat menstruaciu a i neskor som mala tu a tam bolesti... skratka taku nepohodu, rovnako mi lekarka potvrdila, ze sa maternica roztahuje

kafe

ja som tiež cítila pichanie. DR. mi povedal, že to mi rastie maternica (rozťahuje sa) tak to môže aj bolieť trochu.