pre SUNNY SWEETY

emmilly21

ivka ale ja nepojdem k fotografovi ja poprosim doma kamosku na digitalny fotak nieco vymyslime pekne...a tak..ved to by som sa neodvazila...

ivka2

ok, uz kasli na neho:)a pokracuj vo svojej teme:))ja by som chcela napr. tiez nejaky obraz s mojou erotickou umeleckou fotografiou, len kde zohnat fotografa:(a aby som sa nehambila...:(

emmilly21

mne nevadi ked niekto povie svoj nazor ale nie takymto trapnym sposobom.,...a co tu vlastne patri? ved kazdy si pise co chce a je len na ludoch ci zareaguju...myslim ze to je uplne v pohode...

ivka2

hoci ma pravdu ze tato tema tu velmi nepatri, ale ked je taky inteligent tak to mohol povedat aj krajsie a bez osocovania a nechapem ako mu este niekto moze pridrziavat stranu, vsak fuga???to si nemate kde riesit svoje komplexy???radsej sa rozpravat na takuto temu ako polemizovat nad tym ako ti tvoj panak daleko dostrekne, lebo takych tem je tu tiez habadej a tiez by tu nemali co robit...ale pokial je to v ramci slusneho spravania tak nechapem preco to niekomu vadi...

emmilly21

tak si zaloz temu o com ty chces alebo co povazujes za super temu a uvidime ci sa ti budu ozyvat...a nam sa sem neplet...