Melir palette - doma

nana nikolas

Ahoojte Baby :) potrebujem radu presla som z ciernej na blond dasa povedat ze mam blond ale z oranzovimy odtienmi a chcem vas poprosit o radu chcem sa zbavyt tych oranzovych odtienov a dosiahnut zlto-bielu... jedna baba mi poradila aby som pouzila melirovaci prasok ... som sa jej zabudla spytat kam mam ten prasok primiesat k namiesanej farbu c 10 ? alebo zvlast s peroxidom .poradte mi baby prosim vas :)

deanne

Palete melir mi chyta pekne na hnede vlasy ale strasne ich vysusuje tak robim vzdy na noc masku vlasy zabalit do olivoveho oleja a spat v kupacej ciapke rano zmyt a su pekne.

zubka11

no..to by som vedela aj sama..chcela som skor ci niekto s tym ma skusenosti..kedze kadernicky nato nechcu pristupit ze mam krasne vlasy..tak musim sama.

zubka11

prosim vas ma niektora z vas skusenosti? s melirovanim tmavych vlasov? mam dlhe hnedo.cerveno..rposte jesenne vlasy :D ..ale nefarbila som si asi rok..takze mam takych 12 -13 cm osrastenych..na tu povodnu moju farbut aku hnedo svetlu...aa chcela by som si toe zvysne tmave vlasy nejak zosvetlit aby nebolo vidno kontrast..bojm sa ze ked to zajtre na moje prirodne vlasy..tak tam budem amt biele...a tie nafarbene budu rysave a zabijem sa..:D

llove

nahodou palette melir je super mam dlhe vlasy a melirujem sama s dvoma zrkadlami aby som si videla do zadu a je to ok pekne taha farbu po 30 minutach mam krasne blond pramienky po 40 minutach biele pramienky :) povodna farba vlasov stredna hneda

bianka33435

najlepsie je melirovat z kadernickych pomocok ked kupis melirovaci prasok a peroxid ten melir je kvalitnejsi a setrnejsi nemislite?

bambuca

melir palette mi tmavo hnede vlasy zosvetlil na svetlucko hnedu ziadne oranzove ani cervene pekne mi to presvetlilo a robila som si to na dlhe vlasy cez melirovaciu ciapku je to makacka povytahovat vsetky pramienky ale vysledok stoji za to. pouzila som dve balenia farbiacej zmesi. vlasy mam ok nie su poskodene este o mesiac si znova kupim povytahujem pramienky nech mam viac vlasky do blond :)

morenka-

no len pri tom palette 308 pozor na rysavy nadych velmi by som neskusala palette zmyvatelny sampon lebo tie chytaju dobre len tmave tieto svetle vedia narobit peknu zlobu. Kamaratka si dala 308 na presvetlene vlasky a bola z nej rysavo zlta blondinka potom jej to kadernicka opravovala a stahovala na bledsiu a prirodzenejsiu blond. a tiez pozor na zelene nadychy u blond farbach ked idete jemne na tmavsiu zvykne to v lete zapricinit slniecko a tiez aj prilis chlorovana voda