Vrtam sa v minulosti

Príspevok v téme: Vrtam sa v minulosti
bonavita

Pred pol rokom mi dal kopacky. Povedal, ze uz to tak neciti a nechce vo vztahu pokracovat, ale bol by rad, aby sme sa aj nadalej stretavali ako kamarati. Cakala som ten rozchod, bolo na nom vidiet, ze ho to uz nebavi. Bavili sme sa o tom, snazili sa to riesit, nepomohlo. Tak sme to skoncili. Par dni po rozchode sme isli na oslavu narodenin spolocneho kamarata, nikto este nevedel, ze sme sa rozisli, tak sme to nikomu nehovorili a normalne sa bavili. Bolo to fajn, mne to vtedy este celkom nedoslo, ze je koniec. Potom mi 2x volal, zakazdym sme pretelefonovali asi 2 hodiny, co sa nestalo ani raz pocas nasho vztahu :). Po tyzdni sme sli spolu do kina a na pizzu. A mne to zacalo pomaly dochadzat, ze je koniec a ze mi uz nepatri a strasne ma to bolelo.
Neboli sme spolu dlho, ale mala som pocit, ze sme vo vela veciach rovnaki, rovnako rozmyslame a ze si rozumieme. A ked mi to zacalo dochadzat, ked mi najblizsie zavolal, povedala som mu, ze uz nechcem ziadny kontakt. Povedal, ze on to tak rychlo nemoze skoncit. Povedala som zase nie, ale mala som pocit, akoby sa chcel vratit. Nepovedal vsak uz nic.
A tak sme polroka neboli v kontakte. Na zaciatku to bolo zle, ale keby sme sa stretavali, bolo by to horsie.
A teraz po polroku mi tak nejak prisiel na um. Rozmyslam, ze som si mohla "nechat" aspon to kamaratstvo. Stale mi chyba. Nemam teraz nikoho, skusala som, neslo to. On tiez nikoho nema, viem zo spolahlivého zdroja...
Ako to urobit, aby som uz nerozmyslala nad tym, co by bolo, keby. Chcem na neho zabudnut, on uz mozno aj zabudol a nechcem sa rypat stale v minulosti....ale stale mi to chodi po rozume, odkedy mi ho nieco pripomenulo...

bonavita

xantipka....fuha, tak 2 roky to by som asi nezvladla.Mala by si sa s nim prestat kontaktovat, rychlejsie by si na neho zabudla.
Mas pravdu, ze keby ma chcel kontaktovat, uz by to urobil, ja to viem, ale stale rozmyslam nad tym, co by bolo, keby som to a to urobila inac. A pritom viem, ze taketo zmyslanie nema zmysel, ale aj tak to robim.
No snad sa cez to nakoniec dostanem. A dufam, ze aj ty :)

xantipkaR

Ja som na tom podobne,ale čo sa už skončilo sa nevráti a keby mal záujem tak by ťa kontaktoval, my sme v kontakte akože ao kamaráti, ale len ked to jemu vyhovuje tú silu ako ty nemám a to je chyba...neviem zabudnúť a trpím ako kôň pritom zdravý rozum mi už dávno vraví nech ho vymažem z telefonu z hlavy aj zo srdca aj tak nikam nevedie tiež sa vrtam v minulosti všetko mi ho pripomína sedím doma a nikam nechodím a ak som aj začala mať vzťah po týždni som to ukončila lebo sa neviem odpútať, také odpútavanie trvá niekedy aj 2 roky kým sa s tým celkom nevyrovnáš a možno aj viac...rady nesed doma najdi si záluby a podobne sú síce pekné ale od nezasvatených...ko neprežil nepochopí...nedá sa nič robiť musíš tú tortúru celú prejsť držím ti palce a aj sebe...vieš dneska chcú byť všetci maximálne šťastní, ale láska nie je iba prvotná zamilovanosť a to niektorí vôbec nevedia pochopiť...