preco chlapi klamu

Príspevok v téme: preco chlapi klamu
karma

ahojte ja tomu vazne nerozumiem vravia ze nas lubia a pritom sa v nich ani za svet nevieme vyznat....klamu nam a mi si nahovarame ze je vsetko v poriadku a pritom to tak nie je aj v mojom vztahu nastala chyba a ja ju neviem dalej riesit mam pocit ze som lahostajna vlastnemu frajerovi ze ma uz nemiluje mozno si to len nahovaram ale nechcem sa tym utesovat dajte mi prosim vas nejake rady ako zistim ci ma naozaj este miluje neviem co mam robit a som z toho dost smutna a zufala

dakujem za vasu pomoc KARMA
:-/

lost

system

ano to je moj system :)

"klamat" tak, ze proste len nepovedat vela (tym padom sa tazko zisti ci a co je pravda)

to k tej skuske.

celkom dobry system mas k tej teme o tej odozve.. to sa mi paci ze si otvoreny ludom, ale mas asi aj o kusokv viac stastia ako ja ze ta chapu :) RESP. asi si ich dobre vychoval :)))

lebo ja ked niekedy nieco niekomu vysvetlujem, ze preco robim tak to a to tak, tak z toho vznikne vtipna situacia.. nespominam si teraz na konkretny priklad, ale len tak vseobecne :)

jajka001_

Genesis, na Draždiak? hmmm počkaj porozmyšlam...nie nejdem :) bude dost tepla voda po včerajsej burke? v noci bolo chladno.

system

lost: nedostanem taku odozvu lebo to vzdy odovodnim, proste mozno pojdem, ale neslubujem ti to pretoze musim este vybavit .... to a to ... . alebo mozno to spravim, nepoviem ti ze to spravim bo neviem jak budm stihat tak aby si nebol potom nasraty namna ze som vravel jo a nestihol som ;) ... a pod.

a to co si pisal ty, nespravil som skusky ... neklamal si, fakt si ich nespravil teda nebol si nanich tak ako si ich mohol spravit... dava to logiku, to nieje klamstvo to je neuplna pravda :P kludne sa mohol spytat preco si ich nespravil ... ak chcel vediet viac :P no ak mu staci taka odpoved tak co sa zamyslat ci som klamal alebo nie :P

Genesis

boze uz to klamanie a ohovaranie muzov nerieste .)

muzi su vlastne zeny akurat cikaju postojacky a zvycajne maju mensie prsia viac chlpov a celkovo vypadaju horsie .) ale inak je to to iste :)

zmenme temu :) .. kto sa dnes ide kupat na drazdiak do petrzky :) ???

jajka001_

kazdy trochu klame. ani mame nemozes povedat vsetko :) ale pokial sa jedna o male lzi, aby neboli zbytocne nazorove tahanice, je to tvoja vec. klamat sa nema v zasadnych veciach.

lost

system:
"neslubujem to co nemozem na 100% splnit, ak si myslim ze to mozno nesplnim poviem ze " mozno ""

no toto uplne chapem :)))
a potom nedostanes taku divnu odozvu, ze si stale neisty, alebo dokonca nespolahlivy atd? - teda aspon pri tom prvom "mozno"

No napr ja klamem vtychto veciach:
niekto sa ma opyta, preco si nedokoncil skolu? ja poviem "nespravil som skusky" ale v skutocnosti som na ne ani nesiel. Klamal som? :)
alebo: poviem ze moja hmotnost je 107 kg, kdezto v skutocnosti to je 100 kg. klamal som? ANO :D avsak - ak by som povedal realitu, dostaval by som "anorektik" otetovanie od nich a este by im to mozno pokazilo den ze "dpc, ako to robi ?! " - cize ja neviem ako tu, avsak neklamal som preto, aby som si polepsil, skor zhorsil :D presne ako v tej skuske, lebo ak by som im povedal pravdu, ze nechcelo sa mi ist na skusku, pytali by sa ma ci mi nahodou nepreskocilo, a aj tak odsudili moje myslienky, preco som t ourobil a tak dalej...

tieto klamstva su u mna bohuzial nutnostou, pretoze zacinal som s uprimnostou a jedine co som dostal je ze som naivny, sialeny samovrah, nezodpovedny, kaslem na zivot atd.

cize to klamstvo je asi "z milosrdensta" :)

ja neviem, kde je problem? je prblem vo mne, ze klamem? alebo v tom, kto ma nevie pochopit a to klamstvo ho uspokoji? (pravdepodobne OCAKAVA taku odpoved a nie je schopny PRIJAT inu..?!)

system

tak nevravim ze som nezaklamal nikdy, ale nerobim to co vecsina napr. neslubujem to co nemozem na 100% splnit, ak si myslim ze to mozno nesplnim poviem ze " mozno " ak sa ma niekto spyta na nazor poviem aj keby sa mu to nepacilo a pod. proste nemam rad ak niekto klame preto to robim co najmenej. btw: ako ze neexistuje stred medzi hlupim a mudrim ? napr. rom je hlupi, vedec je mudry a bezny pracujuci clovek je co ? mudry ? mozes ho porovnavat s vedcom ? asi tazko ale zas ani c romom nie :P

jajka001_

no, ak sa ta uprimnost neskryje do taktu, tak to prerastie do drzosti a to tiez nie je ok. nevinnost sa rychlo konci UVEDOMENIM si, potom nasleduje prisposobenie...ale vsetci v duchu aj tak dobre vieme ze je to inak ako sa tvarime. hej, skoda ze ludia neoplyvaju viac zmyslom pre humor, predsa len ak sa niekto urazi na dieta, je to take tragikomicke. a mas uplnu pravdu ze by mal byt rad ze mu to niekto takto uprimne povie. len starsi ludia su uz zvyknuti na takt takze take spravanie im skor vyrazi dych :)
chceme viac zmyslu pre humor v nasej spolocnosti !