Superprsia+štíhla línia

MiaRE

Lilien_1
Ja si myslím,že tie tabletky ani náhodou nezväčšia prsia,môžu ich možno zpevniť..ale určite z čísla 0 žena nebude mať prsia čísla 2-3.Všetko sú to reklamné ťahy na ľudí aby kupovali a aby sa predávalo..jedine čo dokáže zväčšiť prsia je plastická chirurgia,žiadne lieky,bbylinky ani nič podobné..tak to treba brať a nevyhadzovať peniaze za nezmyselné prípravky!:-)

Lilien_1

MiaRE súhlasím s tebou, ale podľa mňa čo to je kus pravdy na tých tabletkách možno trochu pomôžu, ktovie niekomu možno aj viac ale podľa mňa sa od nich nejaké veľké výsledky čakať nedajú

MiaRE

Jankaaaaa
Nič v zlom,ale ty si niejaká odborníčka???V skoro každej jednej téme nachádzam tvoje názory,odporúčania:-))))Ako vieš,že Erika nemá pekne urobené prsia,videla si ju nahú,že to môžeš povedať,alebo súdiš len z obrazovky v smotánke,čo má extra push up podprsenku??:-)))

Podľa mňa to bolo tak,že najprv si dala Judíýniová spraviť prsia a vhodne prišla tejto firme na lieky do cesty a tak ju oslovili na spolupráciu,pod tou podmienkou,že bude ich tvárou a bude hovoriť,že jej prsia narástli z tabletiek..tak trošku nadhľadu baby raz keď je ich tvárou asi NEMOZE..porusit zmluvu a len tak verejne si bľabotať že si dala silikóny,ale musí čušať a plniť podmienky..toľko môj názor..

kika87

hbbfdhksabmj prosím Ťa akú atikoncepciu si používala ??? Podľa mňa sú tieto tabletky drahé a zbytočné :(((

jankaaaaaaaaa

este keby si aspon tie prsia dala spravit priridzene a vhodne ku jej postave.. ale nie. ona silou mocou si da spravit co najvacsie silikony co sa jej tam zmestili pod kozu a este k tomu tak neprirodzene a vysoko.. dobre ze si ich nedala spravit na plecia
uz som videla vela silikonovych prs a tie vedia byt aj pekne a prirodzene.. no ale kto nema v sebe kusok sudnosti.. tak skoda reci

jajka01

aj ja si myslim...judyniova je sprosta anorekticka, ktora ma umele prsia...akoze nechapem ju..ved ok - kto chce da si zvacsit prsia, ale ta nieze budem hovorit ze : heeeej z tabletiek sa mi zvacsili behom 2 mesiacov prsia jak ona...je to fest divna zena :DD kebyze ju stretnem na ulici, tak je z fleku kopnem do hlavy

megi118

daniela má pravdu,Judiniová nechcela priznaˇž že ma zvačšené prsia,tak to nahrala na tabletky,a teraz všetky baby túžia mat také,myslia si fakt že to tie tabletyk.Keby tak bolo,žiadna by nešla pod nôž.

danielaaa

o chvilu ta ista firma pride s liekmi na odvodnenie a celulitidu, pretoze to tie tablety sposobuju a bude sa to volat, super postava minus celulitida a dalsi prisun financii od tych istych zien :))