Som samotárka ..

Príspevok v téme: Som samotárka ..
[zruseny7]

a nevadí mi to, baví ma to :) Nevadí mi keď celý víkend ostanem doma a len sa učím, čítam si, cvičím, len tak ležím na záhrade a nepotrebujem nič a nikoho. Nepotrebujem sa celí víkend opíjať a robiť zo seba trápnu na diskotéke a na druhý deň byť rozbitá ..toto obdobie mám myslím "úspešne" za sebou a nechcem ho naspäť.
Mám priateľov, rada cestujem a spoznávam nových ľudí ..nemám s tým problém :)
Myslíte si, že som iná nebodaj divná? Lebo rodičia alebo známy niekedy na mňa pozerajú či som v poriadku ..
Nevadí mi to len by ma zaujímalo či som fakt jediná, že mi v mojom veku nevadí, keď som doma :P

helennn

majulinka, to si akoby opisala presne mna a moju situaciu :D aspon viem, ze nie som taka sama, nie, zeby mi to nebolo jedno, ale potesi :D

nudny

urcite si neni sama, takych je vela. aj ja som taky, ale y ineho dovodu. ja nemam kamaratov, iba jedneho.myslim si, ye aj rodicia ma maju za divneho, ale oni dobre vedia o co ide.ale ja som s tym neni spokojny byt stale doma.chcel by som mat kamaratov, sktorymi by som mohol chodit von a tak...

esprit 11

Kiara322,
urcite nie si sama. Ja samotu milujem, zboznujem ked mam vikend sama pre seba, vsetko robim najradsej sama-behanie po obchodoch, kultura, len tak si sama vysedavat v kaviarnicke s casopisom alebo knihou. No ale na druhej strane ma beru za divnu a čudnu. Asi aj Teba, že? Kasli na to, ked nam to tak vyhovuje :) no nie?

Adulka

Ja mam tiez rada, ked mam niekedy dni sama pre seba, porobim si co chcem, venujem sa sebe a nevidim na tom nic zle..tiez nepotrebujem chodit po zafajcenych baroch a diskotekach ....takze neboj, si normalna... :-)

urcitekakao

uff tak to som si vydychla ze nie som v tom sama. kiara hovoris mi z duse!! a to ja byvam v bratislave. len co poznam par takych party babeniek, s ani jednou z nich nemam uprimne kamaratstvo a vlastne jedine co im verim je asi ich meno. vsetko co z ust vypustia vravia len preto aby zaujali, a nakoniec sa zisti ze aj tak dana vec je uplne ina..len ten nazov Samotarka ma taky devalorizujuci charakter:/

[zruseny7]

pre Samotarka?: Tak kľudne popíš, ja si rada prečítam :) neviem ako inak to nazvať. Jednoducho nemám rada veľké oslavy, party, diskotéky, plné obchodné domy, preplnené veľkomestá ..mám rada prírodu, kľud a pokoj, čas strávený sama so sebou, ale tiež milujem objavovať nové krajiny, novú kultúru, nových ľudí a mám svojich pár priateľov na ktorých nedám dopustiť ..ja som so sebou spokojná. To len ostatný sa čudujú, keď poviem, že víkend strávim doma a že nejdem na tú najväčšiu akciu v meste ..pozerajú ako by som z iného sveta prišla :D
Napísala som sem čisto len kvôli tomu, aby som zistila či som naozaj taká "iná" alebo či sa nájdu aj ďalší ako ja :))

Heinz

Súhlasím s Genesis, fakt takéto baby musia byť super. Len škoda, že ich je tak málo. Inak aj ja som samotár. Ľudí sa straním ale neviem byť sám, asi som rozdvojená osobnosť alebo čo :)