preco ludia odsudzuju ? a preco on?

Príspevok v téme: preco ludia odsudzuju ? a preco on?
veet

nechapem, preco ludia navzajom seba odsudzuju vazne. Vyzor to je on the first stage. Nehovorim, ked sa clovek pekne upravi, vskusne oblecie, citi sa super v tom co je, ako vyzera, no pre niektorych to nestaci. Je mi fajn, mam super naladku, ale proste niekto ti ju znici totimi blbymi poznamkami na tvoju osobu. Ci uz teda neake vycitky preco nie si taka a taka povahou, stala nespokojnost, alebo ci uz poznamky na vyzor. Neviem akoby mi jedna osobka nicila sebavedomie, hoci vravi ze je to zo srandy, citim sa fakt zle, onicom, skareda, nehodna, akoby som nebola v poriadku. Mam vecsi nostek, vystupujucu bradu, ale zaroven mam vraj krasny usmev, mile oci, a peknu postavu, celkom. Myslim ze som uplne normalny clovek, s ne velmi dokonalymi crtami tvare, ale myslim i tak dokonaly. Preto nechapem, ako mi moze dana osoba nonstop hovorit poznamky po ktorych sa citim fakt akoby so mnou nebolo nieco v poriadku. Viem ze to mozno je aj tym ze to beriem asi prilis osobne, ale ked to hovori clovek s ktorym ste a je vam blizsky, tak to fakt nechapem, vsak prave pre neho by som mala byt ta najkrajsia, najmilsia osoba...proste dokonala. A nie staaale ze je nieco so mnou v neporiadku a kritika..kritika...kritika...som z toho smutna...

AdamKrt

Citujem:

"Myslim ze som uplne normalny clovek, s ne velmi dokonalymi crtami tvare, ale myslim i tak dokonaly. "

Uplny HOMO PERFECTUS :)

tak-

skus na neho ist vlastnou zbranou-zacni aj ty mu hovorit aky ma nos,ako sa chova a ked mu to bude vadit tak mu povec-ved ja som to myslela zo srandy...
no a potom sa ho spytaj ako mu je-ked ho stale kritizujes a porozpravaj sa s nim o tom-ako tebe tiez to vadi...
lebo ludia zv.kritizovat-ale ked sa dotknes ty ich ega je KONIEC...ALE DRUHEMU TO BUDU ROBIT a ich vyhovorka je potom BOLO TO ZO SRANDY-alebo JA SOM TO TAK NEMYSLELA trapne vyhovorky...trapnych ludi.../podla mna/