Nik ma nema rad. Problem vo mne?

Príspevok v téme: Nik ma nema rad. Problem vo mne?
usula

Mam pocit ze ma nik nema rad .Ked som bola dieta tak som trpela tym ze ma sikanovali (koli vlasom a peham).Neskor sa to zmenilo .Prestali ma sikanovat.Neskor som aj prestala mat pocit ze som skareda len mi ostal jeden defecit , Strasne sa podcenujem .Stale mam pocit ze preco by mali mat radi prave mna, preco by tam chceli prave mna ked maju kopu lepsich ,preco ja ked su ini .A mam pocit ze ma nik nema rad :( ze vsetci ma oovaraju a pod.myslite ze sa stym da nieco robit?psycholog??Dakujem.

Milka222

Podla mna mas nedostatok sebavedomia... tvoj prispevok mi pripomina mna takze ja to vidim takto... nemas dost sebavedomia, preto potrebujes aby si citila od ludi, ze si ta vazia, ze ta potrebuju a ze sa pri tebe citia dobre... vsimla som si najma v mojej robote ze ludia oblubuju tych sebavedomich, optimistickych a zivych... mozno si introvert a mas trochu ine zmyslanie ako oni a nevedia ako sa k tebe spravat a co od teba ocakavat... vies v robote som neni moc oblubena, vacsinou ignorovana a moje sebavedomie kolegyne, ktore posobia ciastocne odmerane (alebo skor tak ze su viac sebestacnejsie a istejsie), sem tam odvravaju, odmientu robotu, ktora sa im nechce robit a hlavne velmi rady ohovaraju su oblubenejsie a ludia s nimi radi klebetia... a na slovensku sa velmi vela klebeti, takze ti nejdem tvrdit ze sa o tebe nehovori a cim viac sa izolujes tym viac o tebe hovoria... ja som tiez s ludmi z mojho okolia skoro nikam nechodila lebo boli pre mna az moc divoky a potom mi ich kamarati vyvolavali a kladli mi idvne otazky, takze som vedela ze ma dost ohovaraju, pretoze som casom zacala byt pre nich divna a u niektorych to prerastlo az do nenavisti.... radim ti aby si ich neignorovala, ak sa s nimi nechces kamaratit tak si najdi skupinu ktora ti viac vyhovuje a trav s tou skupinou viac casu.. ja som si nakoniec nasla par ludi ktori mi viac vyhovovali a s nimi som travila viac casu a postupne som si nasla naozaj dobre kamaratky, ktore su pre mna ako zachranne kolesa a dost ma prekvapilo ked sme mali taku vaznejsiu diskusiu a povedali mi ze su radi ze som im dala prilezitost sa s nimi kamaratit, ze ma maju radi co som sa skoro az rozplakala... nevedela som ze ma maju niektori ludia radi ale obcas mi to niekto povie co ma vzdy sokuje, takze podla mna ta ma niekto rad, len sa mozno moc izolujes a sama sa uzatvaras, stavas sa do kuta a ludia to s teba citia, nevedia co sa deje v tvojej hlave, citia odmietanie a vahanie, takze skus si to vnutri nejako upratat a ked ta niekam ludia zavolaju chod aj ked sa ti nechce, pretoze ak ta to tam nebude bavit vzdy mozes odist, velakrat sa mi stalo ze som si povedala ze esteze dobre ze som sla a ak sa ti nechce ist tak povedz ze sa ti nechce, ale urcite sa neslub a potom neprides a este nedvihas telefony, za to ta naozaj nebudu mat radi....to by sa ani tebe nepacilo keby ti to niekto robil... vzdy sa postaraj o situaciu ktoru si sposobila, takze zdvihni mobil povedz ze neprides a hotovo...

dominika 001

Ja som mala tiež kedysi problém v škole keď má začali šikanovať. Proste som to povedala pani učiteľke a ona ich nechala 2 týždne po škole no a tak im vravim že nechajma tak lebo vyfasuješ
Ďakujem

Fanak

Ja som mal kamarátku boli sme najlepší priatelia a to sme boli asi 4roky a zrazi sa somnou prestane rozprávať a uplne už ako keby nevedela kto som prosím poradťe čo mám robiť.

ilkonp

mám taký pre sa s kamarátmi vždy za tento rok povadíme, napr. viem niečo čo oni nie a už ja zato môžem ja som to urobil mám taký pocit že ma nikdo nemá rád a mám vždy zle,aj za nezmysli je to možné mne na ludoch začína zálezať, poznám takých ludí ktorý majú 84 a sú neschopný bujú ich šikanujú ale májú ich rád nechápem.

zivot je zli

moj naj kamarat mi slubil ze pojde somnou na koncert a nakoniec somnou nešiel a na koncerte som ho stretol s mojou frajerkou co mam robit

Ivkka

Mimulus: to je pravda- teraz sa musim spoliehať len na seba a sama si to vybojovať
nikomu veriť netreba lebo od tych co to najmenej cakas tak od nich pride najsilnejsi podraz stalo sa mi to ..a aj tak som vela krat opakovala tu istu chybu (ze som znovu naivne dufala ze sa napravi vsetko) lenže ja este stale dufam ze este sa najdu ludia pre mna ktori ma podporia
No je to ťažke .. našla som si záujmy sportujem, ale chybaju mi takí naozaj verní kamarati.
Ako vravíš možno to príde samé a niekde stretnem take osoby ako dufam.
Ale ked v živote poztrebujes citit ze niekomu na tebe zalezi a ze by nieco spravil pre druheho. ALe musim si stanoviť ciel a ist si za nim sama ..nikto mi nepomoze s tym :)) je to tak :)

Mimulus

To si vystihla - zase práca alebo koníčky čo Ťa vyčerpajú a zamestnajú :) Myseľ je najhorší nepriateľ.