je zle chciet byt pritazliva?

Príspevok v téme: je zle chciet byt pritazliva?
kailee

chela by som vam priblizit jeden problem, ktory ma trochu trapi.
ide o to, som na strednej skole, mala som chalana sice raz ale uz davno a bola to tragikomedia ked sa na to spatne pozeram ani to dlho netrvalo.
zvykla som trpievat hroznymi komplexami. ale naozaj, strasne nieco. uz som sa z toho akosi sama silou vole vyhrabala, aj ked cast toho mi dodnes ostalo.
ja to nechapem. na jednej strane ked sa pozriem do zrkadla pomyslim si ze to je des. na druhej strane ked niekedy vidim niektore baby pomyslim si ze ja nie som skareda. hanbim sa za to uprimne ale clovek to nijako neovplyvni :(
dalsia vec je, ze ked si predstavujem svoju buducnost a planujem si ju, vidim sa ako pritazlivu zenu ktora dosiahne svoje ciele usilovnou pracou a popri tom "netrpi" nedostatkom muzskej pozornosti pretoze vie na prvy pohlad zaujat ich pozornost. neviem proste chcem mat asi ten pocit, ze aj ja sa pacim muzom ved to je prirodzene no nie..? mate s tym niekto skusenost...? :/ mozno v kutiku duse dufam v to ze rozpravka o skaredom kacatku sa premeni na realitu...

aj.ja

no neviem, s tou charizmou je to trocha problematickejsie. aj hitler bol charizmaticky, ludia v jeho okoli mu uplne podlahli a pritom bol skaredy a tom ostatnom ani nehovorim. pritazlivost a krasa nie je to iste, lebo ani krasny clovek nemusi byt pritazlivy. myslim ze pritazlivost ma skor nieco spolocne so sympatiami.

Genesis

tým celým som chcel povedat že z cca 80 percent je pritazlivost dana prirodou a clovek ju nedokaze ovplyvnit ... ovplyvnovat dokaze tych zvysnych 20 percent

Genesis

ono nesuhlasim celkom z tou charizmou ... charizma v sebe zahrna aj fyzicku pritazlivost ktora je jej neodelitelnou a silnou sucastou ... to ze sa napr dany clovek tebe javy ako fyzicky nepritazlivy (zvacsa preto lebo si rovnakeho pohlavia ako on) neznamena ze na nom nie je fyzicke nieco co nepritahuje ine pohlavie

pritazlivy clovek je brany ako komplex vela prvkov a povaha je len jednym z nich ... zmenou spravania sa dokaze jedinec urobit trosku pre svoju pritazlivost ale v drtivej vacsine nie su tie zmeny dostatocne aby jeho celkova pritazlivost sa nejak signifikantne zvysila.

system

ono nemusis byt pekny ak chces byt pritazlivi, skus si nieco precitat o charizme.. napr. maly tucny clovek moze byt kludne pritazlivejsi ako vysportovany svalnac, proste vie ako na ludi, vie spravne komunikovat, vie co povedat v dannu chvilu, ludia si ho oblubia natolko ze sa prenich stane pritazlivim :)

Genesis

takmer kazdy jeden clovek tuzi mimo ine byt pritazlivy pre druhe pohlavie (alebo aj rovnake :)

je to uplne normalne ... bohuzial pritazlivost cloveka je clovekom velmi malo ovplyvnitelna takze tak ako vo vela veciach v tomto svete sme odkazani na to co nam nadeli priroda a ta rozhodne nieco ako fer alebo spravodlivost nepozna. jednoducho budes mat ludi ktori budu z 10 jedincov opacneho pohlavia pritazlivy pre kazdeho a potom budes mat takych ktoreho si ani zo 100 ludi nik nevsimne.

co sa tyka pritazlivost ta je v tomto svete velmi dolezita ... ma vplyv takmer na vsetko od kamaratov az po uspechy v praci. takze snazit sa byt pritazliva a tuzit byt pritazliva je na mieste :)

Laurina22

Tak ako vravi Jajka,uprav sa,namaluj(nie zmaluj),urob uces, obmedz sladke,slane,vyprazane,pi vela vody,sem tam si zasportuj a bude ti hned lepsie.Uvidis.

jajka001_

od predstav je k realite daleko, takze ak chces byt pritazliva, necakaj ze sa to spravi same, niekedy staci malo, upravis sa, trochu namaluj, novy uces, a hned sa citis lepsie, sebavedomejsie a tym prave prilakas pozornost muzov. nie, nie je nic zle na tom ze chces byt pritazliva :)

aj.ja

pocuj, dnes nemas ziadny problem byt pekna, ved sa da uz tolko nedostatkov odstranit aj plastickou chirurgiou aj vselijakymi mensimi kozmetickymi zakrokmi a starostlivostou. dobrym ucesom, make-upom a tak. podla mna des ani nemoze existovat skareda zena, iba taka, ktora nevie ako sa skraslit. a ked to nevie, nech si da poradit od nejakeho vizazistu. a je uplne normalne, ze sa chces pacit, to sa predsa chce vacsina zien. a ked na tom budes systematicky pracovat, tak to aj dosiahnes. len nezabijaj cas cakanim na princa a urob zo seba princeznu sama. a ten princ pride, urcite.