Loreal Paris Sublime Mousse

blondula

ja som asi 5 rokov pouzivala farby od Loreal odtiene blond a nijake problemy som nemala.teraz si vlasy farbim asi raz za pol roka a po naneseni tejto penovej som ani nevedela,ze ju mam :DD ziadne zlepenie vlasov a lahucke zmyvanie...

bellong

Dievčatá a ako to je s chemickým zložením?? štípalo, neštípalo po nanesení?? hlavne ma zaujíma ten odtieň 20-ka :)Bojím sa skúšať novinky a preto sa pýtam, či zažil s ňou niekto aj chemickú reakciu....ďakujem :)

bellong

Dievčatá a ako to je s chemickým zložením?? štípalo, neštípalo po nanesení?? hlavne ma zaujíma ten odtieň 20-ka :)Bojím sa skúšať novinky a preto sa pýtam, či zažil s ňou niekto aj chemickú reakciu....ďakujem :)

bellong

Dievčatá a ako to je s chemickým zložením?? štípalo, neštípalo po nanesení?? hlavne ma zaujíma ten odtieň 20-ka :)Bojím sa skúšať novinky a preto sa pýtam, či zažil s ňou niekto aj chemickú reakciu....ďakujem :)

elsa5.5

aj ja som si ju kúpila len mi tiež trocha tmavšie chytila snad sa to vymyje trochu inak taká pekná hnedá a tá penová farba je super:)

blondula

ja mam svoje vlasy tmavsie popolavo blondave a som si povedala,ze uz vlasy farbit po 15 rokoch nebudem.ale mama si kupila odtien "90 prava svetla blond" a neodolala som jej :DDD dala som si ju na vlasy po pol rocnej odmlke a krasne mi chytila.akurat som ju mala asi len 15 minut na hlave.som sa bala aby mi nechytila do zlta.....takze velmi spokojna :P

Veronickaa

Včera som si kúpila odtieň 70 (pravá najsvetlejšia hnedá) a odtieň 60 (pravá svetlá hnedá) a dala som si ich obe naraz.. myslela som, že bude treba dve (ako vždy) a mám tmavohnedé vlasy tak super.. neverím už ani jednej tejto farbe z drogérie....:(

summer2

ma super odtiene hnedej..po zafarbeni som mala vlasy krasne ale lesk a farba nevydrzi dlho...este kratsie ako pri loreal casting creme gloss :(

xxxxxxxx

baby ja som si ju včera kúpila a dnes ráno som si ju dala.Je super!odporúčam.Vlásky mám pekne zafarbené, lesklé a konce nemám také vysušené ako zo Schwarzkopfiek..supeeeeeeeer.ja som si dala čiernu, ale vôbec nepôsobí ako umelá helma :)) a aj mne stačila iba jedna na dlhé a husté vlasy!!! inokedy dávam 3..baby šup do obchodu