Samota beznádej prekliatie

Príspevok v téme: Samota beznádej prekliatie
incognito

Zdravím tuto temu som sa rozhodol zalozit preto ,lebo som na pokraji síl nechapem čo sa to stalo v mojom živote z úspešného mladého muža sa pomaly,ale iste stáva opak.Pred pár rokmi som žal úspech a pozitivne informacie z kazdej strany no nastalo obdobie ktore to vsetko zmenilo a ja neviem cim to moze byt,myslim ,ze som stratil pozitivne myslenie a iskru neviem ci to je vekom ,ze uz niesom najmladší a zaslepený este tými snami o vsetkom krásnom ,alebo ci je to tá krutá realita ?No som sám co som nikdy nebol a uz v sebe nenachadzam vnutornu silu bojovat ,lebo robím vsetko pre to a neprinasa to ovocie niekedy som zil inak a horšie a bolo to super tak o com je tento svet ked sa clovek zmeni k lepsiemu a zanecha ten starý mladícky zivot uz ostane navzdy sám ?Mam 24

xantipkaR

Jaká nálepka sa môžeš vykašlať si mladý každí robí blbosti, asi to máš v hlave tú nálepku ty si sám seba váž a sa kašli čo si o tebe myslia, dôležité čo si ty o sebe myslíš chápeš? A tak sa vykašli nájdi si prácu niekde inde choď do podnájmu do nového kolektívu keď nevieš žiť tam kde si urob hrubú čiaru a zaačni inde po novom...alebo ostaň kde si a ži svoj život nepozeraj do zadu a ani moc dopredu dnes je dnes a ži každý deň akoby mal byť posledný ...a prestaň ja chudera zničená čo sama potrebujem pomoc ti mám radiť ? Každú deň si porevem a vidíš musím vydržať raz to príde veríme..:-))

incognito

xantipkaR:
Jaj kazdy den pracujem na svojom zmobilizovaní sa no potrebujem pozitívny impulz nejakú vec ktorá ma poteší a znovu mi vleje chut do zivota a v mojom pripade to bude fakt len laska a to nieje take jednoduche ked rano vstavam si poviem co ked to pride dnes co ked konecne vystupis z toho zacarovaneho kruhu ?Chodim vonku do spolocnosti mam kamaratov atd no oni su tá stará partia ja som isiel inou cestou no ludia ma stale vidia s "nalepkou"

incognito

Funguje to lahsie v zlom to myslenie ,ale viem ze sa to da aj v dobrom no na to potrebujes tu vnutornu iskru a zapal nadsenie pre danu vec a potom to pojde no ja mam k iskre daleko ked som uz len popol .

xantipkaR

Strýčko náhoda je viacrím otec čo to trepeš?Si tu a máš to v rukách nebuď fatalista...Zmuž sa si chlap ako si chceš babu nájsť a staršiu keď budeš vyplakávať no nedarí sa čo už ale bude si mladý perspektívny chalan vyjadruješ sa celkom inteligentne nebudeš mať problém niekoho si nájsť strata partnera je vážna vec že si sám rok ja som bola 3a prišlo to zrazu nový nečakaný vzťah , no dopadlo to síce na trt dávam sa dokopy mám stavy ako ty, ale poíš si tu trochu sa ti uľaví a raz to prejde kukni si modré z neba...tam sú osudy jaký budeš rád že na tom nie si ako niektorí chudáci,chudobní, chorí týraní to je strašné ty máš tú silu sa s tým pobiť tak zmobilizuj sily a bojuj človeče nešťastný bo ťa prídem osobne vytrieskať:-)))

incognito

Moje znicené myslenie mi umoznuje verit ,ze uz nepatrim do tejto spolocnosti ,ze som uplna nula ,ze vyzeram jak .... a Vsetko je to pravda sranda a nebola bol som uspesny v skole v praci mal som najkrajsie baby zo strednej a vsetci slintali no ako sa tá karta otočila ???Boha

incognito

Genesis ja som si v tom vztahu uzil svoje tak ma znicil ,ze som aj z prace odisiel ,ze som to uz nezvladol tak ma znicila ta zenska nakoniec no vratil som jej to aj s urokmi nevera po Slovensky !!!

Genesis

a to ze clovek niecomu veri ze sa to stane je tiez blbost .) .. v praxy to nefunguje .)

skus verit ze budes mat IQ 200 alebo ze budes lietat :) .. jednoducho nikdy sa to nestane

hitler veril ze ovladne svet a taktiez zlyhal :) .. vela podnikatelov veri ze prerazi v zivote a zarobi majland a nakoniec ostanu v obrovskych dlhoch

vela ludi veri svojmu partnerovi a veria ze ten vztah je navzdy a nakoniec im ostanu len slzy

poznam chalana co sa podcenuje a je depresivny .. a predsa ma uzasnu partnerku .. jednoducho dobre vypada to je cele

Genesis

a to ze clovek niecomu veri ze sa to stane je tiez blbost .) .. v praxy to nefunguje .)

skus verit ze budes mat IQ 200 alebo ze budes lietat :) .. jednoducho nikdy sa to nestane

hitler veril ze ovladne svet a taktiez zlyhal :) .. vela podnikatelov veri ze prerazi v zivote a zarobi majland a nakoniec ostanu v obrovskych dlhoch

vela ludi veri svojmu partnerovi a veria ze ten vztah je navzdy a nakoniec im ostanu len slzy

poznam chalana co sa podcenuje a je depresivny .. a predsa ma uzasnu partnerku .. jednoducho dobre vypada to je cele

incognito

Moj zivot je velky omyl doslovne a preto to vsetko musim trpiet nenarodil som sa z lasky bol to omyl a nemam sil bojovat voci nepriazni osudu

Genesis

to ze ti dal dve uzasne baby nic neznamena :)

ja som mal tiez plno uzasnych bab ... a vazil som si vela z mojich vztahov a aj napriek tomu mi na konci ten vztah tak ublizil a ten clovek ma tak sklamal ze vsetko pekne co som v tom vztahu zazil sa zmenilo na nocnu moru

nikdy nevies ako by sa tie vztahy skoncili keby si si ich skutocne vazil

to ze si vztah vazis neznamena ze ti nakoniec neublizi alebo ze ti ostane az do konca zivota