Akutny nedostatok lasky

Príspevok v téme: Akutny nedostatok lasky
Genesis

toto je len taka tema na odlahcenie bo je to tu sama depres tema :)

mozno vela ludi bude pindat ze tato tema nesuvisi zo zdravim :) ale mne uz to ze som sam poriadne lezie na mozog a narusuje dusevne a ine zdravie :)

kde sa pohnem vsade behaju pariky a drzia sa za ruku a mojkaju sa :)

takze otazka na vas :) kde v Ba sa daju zohnat fajn nezadane zeny pre chlapa okolo 32 rokov :) ... take citlive a dobrosrdecne mozu byt hamblive proste ziadne karieristky, diskofilky ani nymfy .. nieco take mile male a zlate mierumilovne :)

len mi nepiste ze v kostole bo tam ja nemozem :) ja sa s tym hore moc nemusim a po vstupe do kostola vrie svetena voda ;)

a drazdiak tiez nefunguje bo tam je nejak vela chlapov a malo zien :) a aj tie co su vsetko poparovane :)

čerešňa

Genesis, prečo mám pocit, že si už skúsil všetko, Tvojim životom prešlo veľa žien, a teraz keď sa konečne potrebuješ usadiť a nájsť vhodnú ženu na celý život ako aj možnú matku svojich budúcich detí, tak máš problém stretnúť niekoho normálneho? Inak tá Tvoja požiadavka: "nieco take mile male a zlate mierumilovne :)" ma fakt dobre rozosmiala a prvé čo ma napadlo bol psík, alebo šteniatko.

ta3

:-)) ja len, ze preco mi je podvedome ten Beskyd taky blizky, teraz je to jasne, ma rad stredne Slovensko a Horehronie, inak ma vela pravdy v tom, ze je rozdiel dievca z Blavy a dievca z Horehronia, uplne ina mentalita, zalezi iba na tom, komu co lepsie vyhovuje, aj Genesis hovori, ze prebrusil CR a SK, ale urcite nenazrel do Brezna, co je chyba si myslim a Nyky, nebud smutna, si este mlada, ze si doposial nestretla svoju lasku, to este nic neznamena, stretnes ju, len sa o to trochu usiluj a bud trpezliva, nechcem nikoho odradzat, ale ja som hladala cca 35 rokov, konecne som ho nasla a som stastna, iba chcem povedat, aby ste ti, ktori hladate a sa Vam nedari, aby ste nerezignovali a neisli do vztahu s hocikym, len aby bol, lebo ste uz unaveni hladanim a cakanim, nevyplaca sa to, dvakrat som sa dala pod cenu a nebolo to dobre, akutny nedostatok lasky je zly, ale vztah za kazdu cenu je ovela horsia situacia, vsetkym hladajucim zelam vela stastia v ich usili

Macca

Ale je dobre vediet, ako muzi triedia zeny podla lokalit. :) Mna by to napriklad ani nenapadlo. Kazdy je od niekial, dolezite je, aky v skutocnosti ten cloviecik je.
Niekedy ma mrzi, ze som Admin a nemozem sa k niektorym temam poriadne vyjadrovat :D

lost

beskyd
no mne tiez stala praca :D
az ked mi niekto zavolal ze o par hodin pride necakana navsteva :D nejaky vodar.. tak musim rychlo vsetko do 1 miestnosti nahadzat :D
ale dik za vysvetlenie :)

beskyd

lost, nestvi ma uz, robota mi tu stoji od rana:) hodnoty sa mozu menit pocas zivota, pochopitelne, casto zrejme zase v zavislosti od prostredia a hodnotoveho systemu spolocnosti do ktorej je clovek integrovany. mapku mam, v hlave aj ked zopar lokalit tam chyba nakolko su nepreskumane pripadne mam malu vzorku:) top zenska aku poznam je z horehronia a obvykle najvyssi standard v ramci svk co sa zien tyka su oblasti oravy, kysuc, okolia ZA, MT, BB, liptov, takze tymto koncim debatu z mojej strany a odkazujem zakladatela temy v dobrej viere na tieto oblasti, vela zdaru:)

lost

A myslis ze sa materializmus nemeni pocas zivota ? (resp po 20-25, ked ju spoznas?)
jak k horsiemu, tak k lepsiemu.

ale zaujimava analyza v druhom odstavci :) nieco to do seba isto ma.. mal by sispravit taku mapku, ze ktore oblasti su OK :) a ktore nie :) a nejak farebne to znazornit :) aj take prechody, ze ktore su poloOK :D ale potom tu mapu rozsir len malo ludom, aby sa to nedalo zneuzit :D

beskyd

lost, to nie je len o skromnosti, aj ked aj ten prizemny malomestiacky materializmus je urcite pritomny u mimo BA zien v citelne mensom rozsahu ako u BA zien. mimobratislavske zeny su omnoho prijemnejsie, vludnejsie a laskavejsie, menej sa snazia stylizovat do poz, su prirodzenejsie a spontannejsie a nakolko sa tvaria menej zduto, pripadne vobec, ma z nich clovek lepsi pocit, vedia sa spontanne zasmiat, maju iskru, sarm, povab, su veselsie a to napriek tomu ze obvykle sa mimo BA ekonomicky nezije bohvieako. myslim ze tieto atributy sa v BA povazuju za prejav sedlactva a skor tu ide o to aby bola pipka nahodena do cool handier a zmachlena ako v cirkuse, ten prejav a vyzor v style kysly citron tu ma v podstate kazda, co je az pozoruhodna zmena mentality na to, ze ide o par kilometrov.